Aktualności

„Amber Brown” Bonnie Hunt udowadnia, że ​​jest hollywoodzkim potrójnym zagrożeniem

„Bursztynowy brąz” Bonnie Hunt
Bonnie Hunt bierze udział w 71. rozdaniu nagród Emmy w Microsoft Theater 22 września 2019 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Matt Winkelmeyer/Getty Images

„To wielka sprawa, że [Amber Brown’s] rodzice się rozwiedli, a patrząc na to oczami dziecka, jej ból jest tak prawdziwy”.

Bonnie Hunt to jeden z tych ukrytych talentów Hollywood. Znasz jej pracę z filmów takich jak Jerry Maguire, Zielona milaoraz Jumanji. Albo wiesz, że jej praca w telewizji, jak jej sitcomy Bonnie i Życie z Bonnie. Ale możesz nie wiedzieć, że Hunt jest potrójnym hollywoodzkim zagrożeniem: aktorem, reżyserem i pisarzem.

Jej najnowszym projektem jest seria Apple TV Plus bursztynowo brązowy, na podstawie popularnej serii książek dla dzieci. Hunt wyreżyserował, napisał scenariusz i był producentem wykonawczym serialu.

„To wielka sprawa, że ​​jej rodzice się rozwiedli i widząc to oczami dziecka, jej ból jest tak prawdziwy” – powiedziała Bonnie Hunt. Pożegnalny strzał Newsweeka. „I ten smutek, ta tęsknota: „Kiedy to wróci do normy?” I jak ten pierwszy sezon trwa, [we’re] zbliżając się trochę do akceptacji, że może tak nie jest”.

Posłuchaj pełnej rozmowy między Hunt a NewsweekH. Alan Scott o najnowszych Pożegnalny strzał. Dostępne w Apple Podcasts, Spotify lub gdziekolwiek słuchasz podcastów.

ZAPISZ SIĘ NA POŻEGNANIE Z H. ALAN SCOTT
NA PODCASTACH APPLE LUB SPOTIFY

Co Cię zainspirowało? bursztynowo brązowy?

Właściwie to była moja mama. Kilka lat temu zachęcała mnie do pisania o tym pokoleniu – ponieważ jestem ciocią wielu siostrzenic i siostrzeńców, mam sześcioro rodzeństwa. Więc moja mama mówi: „Powinieneś pisać o byciu ciocią, ponieważ słyszę cały śmiech i ich zwierzenia się tobie, a ty rozmawiasz z tymi młodymi ludźmi, ponieważ tego potrzebują”.

A potem zacząłem pisać zarys. W tym samym czasie wpadłem na jednego z dyrektorów. Zapytali mnie, nad czym pracuję, powiedziałem im, a oni odpowiedzieli: „Cóż, mamy tę serię książek, bursztynowo brązowy”. I tak na nie spojrzałem. I musiałem porozmawiać z [Amber Brown author] Rodzina Pauli Danzinger, oczywiście po błogosławieństwo.

Dałam im do zrozumienia, że ​​chciałabym osadzić Amber w teraźniejszości, bo księgi zostały napisane wiele lat temu. Chciałem zrobić z niej artystkę i włożyć w to dużo mojego osobistego życia i doświadczenia z mamą, ale inspiracją z książki jest serce, humor, inteligencja. I dali mi swoje błogosławieństwo. Więc wszedłem w to.

Bursztynowy brąz Bonnie Hunt
Carsyn Rose w „Amber Brown”, teraz transmitowana na Apple TV+.
Apple TV+

Jest coś wyjątkowego w literaturze dziecięcej, nawet jeśli czytasz ją jako dorosły, znajdujesz ten związek, ten rodzaj nostalgicznego probierza w swoim dzieciństwie. Kiedy po raz pierwszy zacząłeś czytać bursztynowo brązowy historie, co cię poruszyło?

To było ciekawe. Została przetłumaczona na tak wiele języków i tak wiele osób ją czytało – nie znałem nawet książek, dopóki… [the executive] powiedział mi o nich. Myślę, że to podobieństwo, połączenie obu światów i możliwość przeniesienia Amber w teraźniejszość i odmłodzenia, ale zachowywanie serca i duszy rodzinnego rozczarowania i oczekiwań.

Chodzi mi o to, że to wielka sprawa, że ​​jej rodzice się rozwiedli i widząc to oczami dziecka, jej ból jest tak realny. I ten smutek, tęsknotę: „Kiedy to wróci do normy?” I jak ten pierwszy sezon trwa, [we’re] zbliżając się trochę do akceptacji, że może tak nie jest.

Odbyłem wiele rozmów z naszym wspólnym przyjacielem Dannym Pellegrino (z Wszystko kultowe podcast i autor książki Jak mam to zapomnieć?: Niestety prawdziwe historie) o tym, jak bardzo kochamy Twoją pracę. Kiedy cię zobaczyłem w Jerry MaguireNie obchodziła mnie Renee Zellweger, chociaż ją kocham i nie obchodził mnie Tom Cruise — po prostu chciałem być tobą. Chciałem, żeby film został opowiedziany z twojego punktu widzenia.

Jestem tak szczęśliwy, że mam takich fanów jak wy, bo mamy się nawzajem, wiesz? Po prostu to rozumiemy, mówimy tym samym językiem. I jest po prostu fajnie, kiedy ludzie to rozumieją. To właśnie kocham.

Nawet kiedy moje programy nie trwały, ludzie to dostawali, nawet jeśli to było sześć odcinków, jeden sezon, dwa sezony. Widzę ich w sklepie spożywczym i zapamiętają pewne linijki lub pewne momenty, i to jest wszystko, czego potrzebuję. Uwielbiam tę część.

Dobieramy się i jestem tak szczęśliwy, że naciskałem tak mocno, jak na początku lat 90. [on Bonnie]. Byłem pierwszą osobą, która to wszystko zrobiła, prawda? Gwiazda i producent wykonawczy serialu. Musiałem iść do wszystkich związków, musiałem wszystko zatwierdzić, bo nikt tego nigdy nie zrobił. Chciałem po prostu być gawędziarzem i zobaczyć to przez całą drogę i zrobić coś innego, gdzie aktorzy byli po prostu tak realni, nakładali się na siebie dialogi, używali dodatkowych kamer i kręcili to jak jedną kamerą. Wszystko to jest teraz normalne.

Zawsze czułem, że grałeś wiele mam, żon lub sióstr, wspaniałych postaci drugoplanowych, które dały ci dużo pracy. Ale czasami myślałem: „Chcę zobaczyć ją w głównej roli od razu w filmie”. Zdecydowanie celowałeś w pracy głosowej i zrobiłeś wiele interesujących rzeczy z Pixarem. Ale czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś był zaszufladkowany do niektórych z tych filmów?

Myślę, że możesz na to spojrzeć w ten sposób. Ale wiesz, jestem dzieciakiem z niebieskim kołnierzykiem, dzieciakiem z Chicago. Byłam pielęgniarką przez siedem lat. Pielęgniarka onkologiczna, pracowałam na izbie przyjęć. Nadal jestem wolontariuszem jako rzecznik nowo zdiagnozowanych pacjentów z rakiem. Nigdy w pełni nie porzuciłam mojego pielęgniarstwa, aby zostać gawędziarzem.

Być częścią [Hollywood] magia, która tak wiele dla mnie znaczyła i nadal tak jest. Uwielbiam gubić się w świetnym filmie, świetnym spektaklu lub świetnym programie telewizyjnym. Zrobiłem Rain Man oraz Jerry Maguire z Tomem Cruisem grałem żonę Toma Hanksa w Zielona mila, Tańsze przez Tuzin ze Stevem Martinem, Jumanji z Robinem Williamsem.

Tak, może byłem drugim bananem albo aktorem charakterystycznym. Ale chłopcze, to towarzystwo, którego dotrzymujesz. Po prostu wspaniałe czasy ze wspaniałymi ludźmi. I to są wspomnienia, które są mi drogie. Są tak cenne, bardziej niż to, czy była to główna rola, czy nie, wiesz? To ludzie.

Co czerpiesz z reżyserii? Co zyskujesz tworząc coś takiego jak Twój film Wróć do mnie?

Wracając do mojej niesamowitej mamy – zawsze mi mówiła: „Bonnie, uważaj na energię, którą zamierzasz wyładować w świat. Ponieważ może to wywołać efekt domina”. I myślę, że efekt domina jest tym, co kocham.

Kiedy jestem w sklepie spożywczym, a ktoś podchodzi do mnie i mówi coś, co napisałem, co naprawdę im pozostało. Jak z Wróć do mnie. Czy to uszczęśliwia ludzi? Czy czują, że mogą odnosić się do czegoś, co napisałem? Ponieważ te rzeczy były dla mnie tak potężne jako dziecko; niektóre filmy i programy telewizyjne, które po prostu mówiłem: „O mój Boże, kocham tych ludzi”. A kiedy pisałem Wróć do mnie, [MGM asked] „Co to za film?”

Powiedziałem: „Jeszcze nie jestem pewien, ale napiszę coś, w którym myślę, że ludzie będą chcieli czołgać się po ekranie i być z tymi ludźmi”. To był mój cel.

Posłuchaj pełnej rozmowy H. Alana Scotta z Bonnie Hunt w „Parting Shot” Newsweeka. Dostępne w Apple Podcasts, Spotify lub gdziekolwiek słuchasz podcastów. Świergot: @Halanscott

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button