Rozrywka

Amber Heard opowiada o atakach paniki po ślubie z Johnnym Deppem, gdy ta załamuje się w sądzie

Amber Heard zeznawała jako ostatni świadek w czwartek, 26 maja, w sześciotygodniowym procesie o zniesławienie, który ma zakończyć się w piątek, 27 maja. „niewypowiedziany zestaw zasad”, aby uniknąć wywołania ataku paniki, „gdzie ponownie przeżywa traumę”.

Gdy sprawa Johnny’ego Deppa przeciwko Heard zbliża się do końca, Heard stwierdził: „Muszę żyć z traumą i wyrządzonymi mi krzywdami. Moi przyjaciele muszą żyć z zestawem niewypowiedzianych zasad, jak mnie nie straszyć, niewypowiedzianych zasad dotyczących tego, jak nie dotykać mnie, nie zaskakiwać”.

Heard dalej stwierdziła w swojej drugiej rundzie bezpośrednich zeznań: „Moi bliscy partnerzy mają zasady dotyczące tego, jak mogą sobie ze mną radzić, jak mogą mnie dotykać, mam zasady dla lekarzy, profesjonalistów medycznych, ginekologów, z którymi się spotykam. Żyję z nimi zestaw reguł, których muszę przestrzegać, moi przyjaciele muszą przestrzegać, abym nie miał ataku paniki lub zdarzenia wyzwalającego, w którym ponownie przeżywam traumę.

Aktorka przyznała, że ​​podczas scen batalistycznych do „Aquamana” czasami miewała „roztopy”, z którymi musiała sobie radzić ekipa. Od początku przesłuchań Heard powiedziała, że ​​otrzymała „tysiące” gróźb śmierci, a proces ten był „dręczący, bolesny i upokarzający”.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Szczęśliwy, zdrowszy”: fani Johnny’ego Deppa byli zachwyceni, że stara „blask” aktora powraca, gdy proces dobiega końca

Długie obrady ławy przysięgłych czy krótkie? Oto, co działa najlepiej w przypadku Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Opisała wpływ procesu na nią w następujący sposób: „Jestem nękana, poniżana, straszona każdego dnia. Nawet samo wejście na tę salę sądową, siedząc tutaj przed światem, mając najgorsze części mojego życia, rzeczy, przez które przeżyłem, upokarzało mnie. Ludzie chcą mnie zabić, mówią mi więc… chcą włożyć moje dziecko do mikrofalówki i tak mi mówią”.

Dalej kontynuowała: „Nękanie i upokorzenie, kampania przeciwko mnie, która odbija się echem każdego dnia w mediach społecznościowych, a teraz przed kamerami w salonie – każdego dnia muszę na nowo przeżywać traumę. Może łatwo zapomnieć, że jestem człowiekiem”.Podczas swoich zeznań Heard wielokrotnie kłóciła się z prawnikiem Deppa, Camille Vasquez, który sprzeciwiał się fragmentom jej odpowiedzi. Sędzia Penney Azcarate powiedziała również widzom w publicznej galerii, aby nie robili uwag podczas zeznań Hearda, dodając, że jeśli zakłócenia będą kontynuowane, sąd zostanie opuszczony.

Heard powiedziała dalej, że chce odzyskać swój „głos” i że ma prawo „jako Amerykanka” opowiedzieć swoją historię i wyrazić „prawdę”, i że jedyne, czego chce od Johnny’ego, to zostać sama.

Wcześniej tego dnia ortopeda specjalizujący się w chirurgii ręki zeznał na poparcie relacji Deppa, twierdząc, że stracił czubek palca, gdy Heard rzucił w niego butelką wódki. Dr Richard Gilbert został poproszony o opinię na temat kontuzji Hearda, która mówi, że nastąpiła, gdy Depp rozbił telefon o ścianę. Dr Gilbert ocenił to jako „wysoce nieprawdopodobne”.

Depp pozywa Heard w związku z artykułem Washington Post z 2018 r., który według jego prawników błędnie wskazuje, że napastował ją fizycznie i seksualnie, gdy byli razem, mimo że w poście nigdy nie wymieniono jego nazwiska. Depp odrzucił wszystkie zarzuty, twierdząc, że to ona go wykorzystała.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button