Rozrywka

Amber Heard zagrała aktora, który wpada w tarapaty w „Zbrodniach”

Amber Heard jest aktorką i aktywistką, która po raz pierwszy zyskała rozgłos dzięki głośnemu małżeństwu z Johnnym Deppem. Podczas swojego krótkiego małżeństwa z aktorem Heard często trafiała na nagłówki gazet z powodu rzekomych turbulencji w związku. Teraz, pięć lat po publicznym rozwodzie, oboje toczą zaciekłą bitwę sądową, która całkowicie pogrążyła fanów popkultury na całym świecie.

Na długo przed tym, jak Heard poznała Deppa, grała drobne role w filmach i programach telewizyjnych. A w 2006 roku w odcinku popularnego serialu telewizyjnego Umysły kryminalistówHeard zagrała postać, której fabuła ma kilka niezwykłych podobieństw do jej własnego życia.

Kiedy Amber Heard pojawiła się w „Criminal Minds”?

Bursztyn słyszał | ANGELA WEISS/AFP przez Getty Images

W 2006 roku Heard był stosunkowo nowy w branży rozrywkowej. Wystąpiła w filmach takich jak Północny kraj oraz Upuść martwe seksowne, ale nie była wielką gwiazdą, którą później została. Wtedy dostała główną rolę w jednym z odcinków serialu Umysły kryminalistów. Odcinek zadebiutował w pierwszym sezonie serialu i nosił tytuł „Somebody’s Watching”.

W „Somebody’s Watching” Heard zagrał młodą, dobrze zapowiadającą się aktorkę o imieniu Lila Archer. Według Screen Rant, Lila spotyka Reida, granego przez Matthew Graya Gublera, w galerii sztuki, po tym jak Reid zostaje przydzielony do jej ochrony po morderstwie jej menedżera. Reid i Lila natychmiast doświadczają chemii, a w trakcie śledztwa odkrywa, że ​​zabójca na wolności wydaje się celować w ludzi na orbicie Lili. Ostatecznie morderca zostaje ujawniony jako przyjaciółka i asystentka Lili, która ma obsesję na punkcie Lili po wspólnym uczęszczaniu do szkoły aktorskiej.

Jak rola Amber Heard w „Criminal Minds” łączy się z jej obecnym życiem?

Pod koniec odcinka Reid i Lila wydają się sugerować, że oboje chcą kontynuować związek. Jednak Heard nigdy więcej nie pojawił się w Criminal Minds. Screen Rant zauważa, że ​​możliwe jest, że Heard została poproszona o powtórzenie swojej roli w późniejszym odcinku, ale nic z tego nie wyszło.

Co ciekawe, postać Lili ma pewne podobieństwa do Hearda. Obie młode kobiety są aktorkami, a Lila próbuje rozpocząć swoją karierę w podobny sposób, jak zrobił to Heard – starannie dobierając swój wizerunek i role, które przyjęła. Chociaż Heard nie zajmował się publicznie żadnymi problemami tak ekstremalnymi, z jakimi musiała się zmagać postać Lila, Heard przez ostatnie kilka lat miał problemy prawne. Warto zauważyć, że jej rozwód z JDeppem tymczasowo wykoleił jej karierę aktorską, ponieważ potrzebuje czasu na przepracowanie toczącej się sprawy sądowej.

Co dalej z Amber Heard?

Heard i Depp byli małżeństwem od 2015 do 2017 roku. Chociaż samo małżeństwo było krótkotrwałe, rozwód okazał się niezwykle kontrowersyjny. Na początku 2019 r. Depp pozwała Heard za artykuł, do którego pisała Washington Post gdzie określała siebie jako osobę, która przeżyła przemoc domową, chociaż nie wymieniła Deppa z imienia i nazwiska.

Sprawa toczy się teraz w sądzie, w całości transmitowana przez telewizję, aby świat mógł to zobaczyć. Wielu fanów popkultury z niecierpliwością przygląda się, jak rozwija się sprawa, i zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje przemyślenia, po której stronie mówi prawdę. Inni są jednak bardziej powściągliwi i czekają, by zobaczyć, co stanie się w sądzie opinii publicznej. Jeśli chodzi o karierę aktorską Heard, ma pojawić się w bardzo wyczekiwanym Aquaman sequel, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok.

POWIĄZANE: Analizy eksperta od mowy ciała Johnny Depp przeciwko Amber Heard Trial – kto kłamie?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button