Rozrywka

Amber Heard zauważyła zakupy spożywcze w Hamptons

Więcej na: Amber Heard słyszeli, że fani Johnny’ego Deppa okazują miłość prawnikowi Camille Vasquez z nowymi towarami Amber Heard rzuca Johnny’emu Deppowi wyzwanie na jego własny wywiad z Savannah Guthrie. słowo” świadectwa aż do jej „dnia śmierci”

Amber Heard może przebywać w jednej z najbogatszych enklaw w kraju, ale – świeżo po swojej epickiej porażce na dworze z Johnnym Deppem – wydaje się, że wszystko trzyma na wodzy.

Aktorka – którą zauważono w zeszłym tygodniu na zakupach w TJ Maxx w Bridgehampton w stanie Nowy Jork – była także widziana, gdy odbierała niektóre rzeczy z ekskluzywnego sklepu spożywczego w Southampton, Citarella.

Gwiazda „Aquamana” rozmawiała ze sprzedawcą ryb podczas wybierania łososia, mówi nam szpieg, ale poza tym „nie rozmawiał z nikim”.

„Była bardzo skromna” — mówi kolega kupujący. „Była bardzo zwyczajna w Hamptons. Bez makijażu. Wszyscy zostawili ją w spokoju.

Heard nie chowa głowy w Häagen-Dazs po brutalnej sprawie. Powiedziano nam, że szpiegowali ją, podnosząc „Cheerios, dietetyczną colę i kalafior”. W jej wózku zauważono również ciasteczka Tate, czerwoną paprykę i sałatę.

Heard był widziany zbierając produkty takie jak dietetyczna cola, cheerios i kalafior.

Wraz z jej wycieczką do TJ Maxx, Page Six wcześniej zauważyła, jak jadła w greckiej restauracji Calissa w Water Mill w stanie Nowy Jork z siostrą Whitney Heard i dwójką dzieci Whitney.

Whitney była po stronie Amber, zeznając na rozprawie i publikując na Instagramie po werdykcie: „Nadal stoję z tobą, maminsynku”.

Aktorka stara się pozostać dyskretna po przegranej bitwie sądowej z byłym Johnnym Deppem. Getty Images

Heard, który był bezlitośnie oczerniany w mediach społecznościowych, jest winien Deppowi 8,4 miliona dolarów odszkodowania. Źródła wcześniej powiedziały NYPost, że jest „złamana” z powodu wysokich opłat prawnych.

Heard nazwał ten wynik „porażką” dla kobiet.

Heard został zauważony w zeszłym tygodniu na zakupach w TJ Maxx w Bridgehampton, NYGetty Images

„Do dnia śmierci będę trzymać się każdego słowa ze swojego świadectwa”, powiedziała niedawno prowadzącej program „Today” telewizji NBC Savannah Guthrie. I stwierdził, że „prawnik Deppa wykonał lepszą robotę, odwracając uwagę ławy przysięgłych od prawdziwych problemów”.

W międzyczasie Depp właśnie ogłosił trasę koncertową ze swoim zespołem z Alice Cooperem i Joe Perry, the Hollywood Vampires.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button