Rozrywka

„Amerykańscy zbieracze”: Kim jest Robbie Wolfe? Fani bojkotują brata Mike’a Wolfe’a

Miłośnicy kanału historycznego nadal oglądają Mike Wolfe i Robbie Wolfe, którzy współprowadzą serię reality Amerykańscy zbieracze. Obecnie serial prowadzą bracia, ale nie zawsze tak było. Wcześniej współgospodarzami byli Mike Wolfe i Frank Fritz, ale Fritz został zwolniony z obowiązków i nigdy nie został zaproszony z powrotem. Kim więc jest Robbie Wolfe i co fani mają o nim do powiedzenia? Oto, co warto wiedzieć.

Dlaczego Frank Fritz nie jest już w „American Pickers”?

Mike Wolfe i Frank Fritz | Charles Eshelman/FilmMagic

Frank Fritz nie jest już współgospodarzem Amerykańscy zbieracze z Mikem Wolfe. Więc co się stało z duetem?

Mike Wolfe i Frank Fritz wystąpili razem w 21 sezonach serialu, ale w połowie sezonu 21 Fritz zaginął. Sieć i Mike nie zajęli się jego nieobecnością. Okazuje się, że Fritz musiał wrócić do operacji, a kiedy wyzdrowiał, historia nigdy nie zaprosiła go do powtórzenia swojej roli.

„Chciałbym wrócić do programu, ale zobaczymy” – powiedział Fritz The Sun. „Robiłem to przez 11 lat, ale teraz jest wiele kontrowersji. Od sieci zależy, czy wrócę do programu. Nie wpłynie to na mnie ani trochę. Nie opuściłem programu. Skończyłem kręcić, a potem miałem małą operację kręgosłupa i nadeszła pandemia.

Mike i Fritz również się kłócili, co mogło doprowadzić do tego, że Fritz nie otrzymał oddzwaniania. Robbie Wolfe, brat Mike’a, przejął funkcję współgospodarza.

Kim jest Robbie Wolfe? Brat Mike Wolfe zastąpił Franka Fritza w „American Pickers”

Kim więc jest Robbie Wolfe? Jest starszym bratem Mike’a Wolfe’a, który teraz współprowadzi Amerykańscy zbieracze. The Sun donosi, że Robbie od ponad 20 lat jest właścicielem firmy zajmującej się architekturą krajobrazu, RJ Wolfe & Sons w Davenport w stanie Iowa. Robił też karierę w muzyce, choć teraz wygląda na to Amerykańscy zbieracze to jeden z jego głównych koncertów. Wystąpił w ponad 55 odcinkach serialu.

The Sun donosi, że Robbie ma również sklep z antykami o wartości 225 000 dolarów. Kupił sklep w Iowa w 2021 roku i sprzedaje zabytkowe samochody, znaki i pamiątki. Robbie pierwotnie kupił to miejsce za 200 000 USD, odnowił dach za prawie 25 000 USD i przebudował instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną.

„Brama garażowa sprawia, że ​​wszystko się łączy” – napisał Robbie na Instagramie. „Uwielbiam historię tego budynku wybudowanego w 1939 roku jako budynek samochodowy w centrum Davenport. Będzie żyć dalej”.

Instagram Robbiego zawiera również zdjęcia starych znalezisk, które sprzedaje.

Robbie Wolfe został zatrzaśnięty za imprezowanie po udarze Franka Fritza

Zarówno Robbie Wolfe, jak i Mike Wolfe opublikowali na Instagramie informacje o udarze Franka Fritza. Fritz jest obecnie hospitalizowany z powodu udaru, choć podobno pozostaje w stabilnym stanie.

„Frank jest w szpitalu po udarze, jego stan poprawia się z każdym dniem”, napisał Robbie 22 lipca 2022 r. „Trzymaj go w swoich myślach i modlitwach, gdy idzie drogą do wyzdrowienia”.

Jednak Robbie wziął trochę ciepła za rzekome imprezowanie po wieści o hospitalizacji Fritza. Według The Sun, Robbie imprezował z naśladowcami Elvisa na Bix 7 Road Race w Davenport w stanie Iowa, zaledwie dwa tygodnie po otrzymaniu wiadomości o udarze Fritza. To przetarło trochę Amerykańscy zbieracze fani w niewłaściwy sposób, ponieważ myśleli, że powinien być bardziej wrażliwy na to, co się dzieje. Niektórzy fani posunęli się nawet tak daleko, że zasugerowali, że planują bojkot programu, jeśli Robbie zostanie, a Fritz nigdy nie wróci.

„O ile Frank nie jest w nowym odcinku, nie będzie warto go oglądać!” napisał fan. „Robbie to katastrofa, ale Mike się do tego nie przyzna!”

„Człowieku, kiedyś uwielbiałem ten program, ale odkąd Frank odszedł, pogorszył się” – powtórzył inny fan. „Chemia, którą on i Mike mieli w serialu, była świetna. Brat Mike’a jest okropny.

Amerykańscy zbieracze emitowany w soboty o 21:00 czasu wschodniego w historii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: „Amerykańscy zbieracze”: 1 przedmiot vintage Mike Wolfe żałował sprzedaży

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button