Rozrywka

Amon-Ra St. Brown zdobywa nową etykietę NFL „Breakout Star” od Insidera

Getty Amon-Ra St. Brown tańczy po przyziemieniu w 2022 roku.

Detroit Lions wykonali niezłą robotę, przygotowując i rozwijając talenty w ciągu ostatnich kilku lat, a ich praca może najlepiej pokazać się w Amon-Ra St. Brown.

Drugi rok z Detroit zrobił duży krok naprzód z parą wielkich występów w tym sezonie, z których jeden był historyczny, w wyniku czego zaczyna on w ogromnym stopniu trafiać na radary w całej lidze.

Znawca Heavy.com NFL, Matt Lombardo, przyglądał się uważnie w niedzielę, 18 września. To, co zobaczył w St. Brown, sprawiło, że był wystarczająco podekscytowany, by nazwać widownię jako przebojową gwiazdę dnia.

Jak pisał, wielki występ St. Browna stawia go mocno na radarach NFL jako główną broń.

„Św. Brown, którego imię oznacza „Bóg Słońca”, jest powszechnie tworzonym imieniem. Niedzielny występ był dużym krokiem w tym kierunku dla wszechstronnego odbiornika z drugiego roku. Przeciwko Dowódcom St. Brown zrobił po trochu wszystkiego, łapiąc 9 z 12 celów na poziomie gry na 116 jardów z 2 przyłożeniami i dodając 68 jardów do rozpędu na wysokim poziomie gry. St. Brown może to wszystko zrobić i może być przyszłością ofensywy Lwów” – napisał Lombardo.

To prawda, że ​​St. Brown może być przyszłością przestępstwa z Detroit. The Lions dały mu szansę na pokazanie swoich talentów na wiele sposobów i biegał z tym. Im więcej będzie mógł zrobić, tym lepszy będzie St. Brown, jeśli chodzi o wyrobienie sobie sławy.

Już St. Brown jako gwiazda jest jedną z dominujących opinii byłych graczy NFL, takich jak Golden Tate, którzy podzielili tę opinię po tygodniu 2.

Dla Lwów to świetna wiadomość. Stanie się gwiazdą St. Brown będzie dużym impulsem dla ich składu, a także ich odradzającą się ofensywą.

Św. Brown wykonał wielkie sztuki dla lwów

To był wielki dzień dla St. Brown i zaczął się szybko po południu. Na początku pierwszej połowy grał w ofensywie Detroit, łapiąc podanie, aby rozkręcić drużynę i zdobyć Lwy w strefie końcowej.

Oto spojrzenie na sztukę:

Jednak nie chodziło tylko o grę St. Browna. Złapał przyłożenie później w czwartej kwarcie, aby pomóc Detroit nieco dalej prowadzić.

Oprócz tych zagrań, St. Brown odpadł w biegu na 58 jardów, co również było bardzo imponujące.

Ogólnie rzecz biorąc, była to definitywna impreza wychodząca na zewnątrz dla St. Browna, jeśli chodzi o zostanie gwiazdą NFL. Nietrudno zauważyć, jak ta analiza jego przyszłości może być trafna pod względem dokładności, biorąc pod uwagę wszystko, co może zrobić.

St. Brown Wygodny w nowej ofensywie Lwów

Co doprowadziło do statusu St. Browna i co może sprawić, że w nadchodzących tygodniach wzrośnie jeszcze bardziej? Solidna ofensywa, w której czuje się bardzo komfortowo dzięki coachingowi.

Po meczu St. Brown został zapytany przez media o ofensywę Detroit i jak powiedział, czuje się z tym dobrze, biorąc pod uwagę pracę Bena Johnsona, nowego zawodnika drużyny. Śpiewał pochwały Johnsona za to, co udało mu się zrobić z zespołem.

„Ciągle wszystkim mówię, że uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów, jakich kiedykolwiek miałem. Ma młody umysł. Jest otwarty na nowe pomysły. Ustawia nas wszystkich w odpowiedniej pozycji do grania. Zna nasze mocne strony, zna nasze słabości. Wie, co lubi rozgrywający. On wie wszystko. Jest jednym z najlepszych trenerów, z jakimi miałem do czynienia” – powiedział St. Brown. „Uwielbiam trenera Johnsona. Kiedy w pewnym sensie przejął kontrolę w połowie sezonu (2021), wtedy zacząłem zdobywać więcej celów i wszystko zaczęło się dla mnie rozwijać, więc jestem trenerem. Uwielbiam to, co dla nas robi, jako obrazę. Stawia nas we właściwej pozycji do grania, a my wychodzimy i wykonujemy.

Im większa ekspozycja St. Browna, tym trudniej będzie go zignorować jako gwiazdę w lidze. Najwyraźniej ofensywa Johnsona i Lwów planuje ujawnić go w większym stopniu w przyszłości.

Z tych powodów Lombardo prawdopodobnie bezbłędnie nazwał St. Browna przełomową gwiazdą. To będzie fascynujące zobaczyć, jak daleko ta gwiazda może się wspiąć w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

CZYTAJ DALEJ: Raport z polowania: Cierpliwość dla Aidana Hutchinsona się opłaca

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button