Rozrywka

Analityk naciska na wymarzony handel Tomem Bradym, który wywołałby „chaos”

Getty Tom Brady ma innego zawodnika umiejętności, z którym może pracować po drugim dniu NFL Draft.

Nie brakuje plotek dotyczących Toma Brady’ego w tym sezonie poza sezonem, ale legenda NFL jasno dała do zrozumienia, że ​​planuje grać dla Tampa Bay Buccaneers w 2022 roku. Wciąż są tacy, którzy żałują, że nie mogliśmy zobaczyć wymiany Brady’ego z delfinami. Kristopher Knox z Bleacher Report nakreślił siedem pozasezonowych marzeń, które według niego miały miejsce, a przeprowadzka Brady do Miami była jednym z najlepszych scenariuszy na liście, biorąc pod uwagę „chaos”, który by stworzył.

„Jest jedno słowo, aby opisać, dlaczego ten ruch byłby zabawny: Chaos” – napisał Knox 12 maja 2022 r. „Fani piłki nożnej na całym świecie straciliby rozum, gdyby Brady wrócił, aby podzielić się udziałami w delfinach i ich rozgrywać. pole. Ci z nas, którzy zarabiają na życie, pisząc o piłce nożnej, mieliby mnóstwo treści przez cały sezon. Brady ścigał się na Super Bowl z trzecią drużyną, grał w New England Patriots dwa razy w roku, a my musielibyśmy odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących Miami.

„Czy Delfiny kupiłyby Paytona? Czy nadal zamieniliby się na szerokie Tyreek Hill? Jaka będzie przyszłość dla pierwszej rundy wyboru Tua Tagovailoa w 2020 roku? To byłoby dzikie.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości od Bucs prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Bucs tutaj!

Dołącz do Grubego na Bucs!

Jak wyglądałby handel Brady’ego w przypadku delfinów?

Brady ma jeszcze jeden rok na kontrakcie z Buccaneers, a Delfiny musiałyby dokonać transakcji z Tampa Bay, aby zdobyć gwiazdę rozgrywającego. Przed przejściem na emeryturę Bruce Arians upierał się, że Buccaneers nie będą rozważać wymiany Brady’ego, jeśli chciałby grać w innym zespole, żartując, że cena wywoławcza zacznie się od pięciu typów z pierwszej rundy.

Jednak Chris Simms z NBC Sports poinformował, że Bucs nie zamierzają przetrzymywać Brady’ego „zakładnika” i omówił ramy potencjalnej umowy, w której Miami wysłałoby do Tampy projekt drugiej rundy selekcji. Simms zauważył, że umowa rozpadła się po złożeniu pozwu do Briana Floresa. Były rozgrywający Bucs ujawnił również, że Sean Payton miał dołączyć do Brady’ego w Miami.

„Doprowadzono mnie do przekonania, że ​​to [had] już o tym mówiono”, powiedział Simms podczas wywiadu 22 kwietnia w „The Dan Le Batard Show with Stugotz”. „Chcieli wymienić pick z drugiej rundy do Tampa Bay, aby zdobyć Brady’ego. Nie zamierzali go przetrzymywać jako zakładnika.

„Sean Payton i Święci, to miał być wybór w pierwszej rundzie, aby zakończyć tę umowę. I tak, jak mi powiedziano, główny trener Sean Payton, Brady, Bruce Beal, współwłaściciel. Daję mu trochę czasu, „o tak, przeszedłem na emeryturę, ale czekaj, zmieniłem zdanie. Ta sprawa z delfinami jest taka dobra. A potem wróć i pobaw się z delfinami. Taki był plan. To tam gwiazdy próbowały wyrównać Brady i Sean Payton i oczywiście to się zdenerwowało [Flores lawsuit]”.

Brady: „Czułem się, jakby wciąż było dla mnie miejsce na boisku”

Tylko Buccaneers, Dolphins i Brady wiedzą, jak blisko jest potencjalny handel, lub czy plotki są tylko plotkami poza sezonem. Jedyną rzeczą, która jest jasna, jest to, że poza sezonem był zupełnie inny niż w 2021 roku, kiedy Brady po cichu przedłużył swoją umowę z Buccaneers. Brady, technicznie rzecz biorąc, mógłby podpisać kontrakt z Dolphins lub inną drużyną, gdy zostanie wolnym agentem w 2023 roku.

Biorąc pod uwagę wiadomość o ogromnym kontrakcie Brady’ego z Foxem, wszystko wskazuje na to, że rozgrywający gra jeszcze jeden sezon w Tampie, zanim rozpocznie nową karierę w budce telewizyjnej. Podczas wywiadu 18 kwietnia z Tomem VanHaarenem z ESPN, Brady wygłosił swoje pierwsze publiczne komentarze na temat tego, dlaczego zmienił zdanie na temat swojej krótkotrwałej emerytury.

„Wiedziałem, że moje ciało, fizycznie, wciąż może robić to, co potrafi i oczywiście kocham tę grę, myślę, że zawsze będę kochał tę grę” – wyjaśnił Brady. „Myślę, że fizycznie będę w stanie to zrobić. Po prostu czułem, że wciąż jest dla mnie miejsce na boisku”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button