Rozrywka

Analityk sugeruje, że Broncos może celować w 7-krotną miskę Pro Bowl WR

Getty Denver Broncos GM George Paton i HC Nathaniel Hackett.

Po utracie Tima Patricka z powodu kończącej sezon kontuzji ACL, Denver Broncos może być na rynku, aby kupić kolejnego szerokiego odbiornika.

Broncos podpisali już kontrakt z wyróżniającym się szerokim odbiornikiem USFL, Darriusem Shepherdem, ale z zespołem w trybie wygranej teraz zawsze mogli zrobić większy ruch.

Brad Spielberger z Pro Football Focus omówił potencjalne opcje Broncosów na szerokim odbiorniku i przywołał zaskakujące imię: Antonio Brown.

„Russell Wilson zawsze był facetem, który naciskał na Antonio Browna” – powiedział Spielberger. „Wydaje się trochę zajęty na trasie muzycznej, ale może odkrywają niektórych z tych facetów”.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości z Broncos prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Gruby na Broncos tutaj!

Dołącz do Grubego na Broncos!

Broncos: Russell Wilson lobbował za Brownem w przeszłości

Spielberger przytoczył związek Russella Wilsona z Brownem. W 2021 r. John Clayton z ESPN poinformował, że Wilson „pchał” Seattle Seahawks do podpisania kontraktu z Brownem.

„Myślę, że niestety tutaj w Seattle będzie pewne zainteresowanie” – powiedział wtedy Clayton. „Chociaż nie chcę go tutaj widzieć, wiem, że prawdopodobnie musiałbyś dać mu podwyżkę z Tampy… Wiem, że Tom naciska, aby go zdobyć, Russell Wilson naciska, aby go zdobyć”.

Czy bez Patricka Wilson byłby zainteresowany ponownym wprowadzeniem Browna?

Doug Kyed z PFF dalej omawiał tę możliwość.

„Rozgrywający Broncos Russell Wilson lobbował Seattle Seahawks, aby podpisać kontrakt z Brownem przez dwa sezony z rzędu i nigdy się nie zgodzili” – napisał Kyed. „Brown upiera się, że w tym sezonie nie zagra w piłkę nożną, ale nie jest też najbardziej wiarygodnym narratorem. Czy wydaje się prawdopodobne, że Brown podpisze kontrakt z Broncos lub jakimkolwiek innym zespołem? Nie. Ale Denver nagle może użyć innego odbiornika szerokopasmowego, a Wilson w przeszłości wspierał Browna.

Podpisanie Browna wydaje się w tym momencie mało prawdopodobne, ale nie wykluczałbym całkowicie tej możliwości.

W ciągu ostatniej dekady Brown był jednym z najlepszych szerokich odbiorników w NFL. Jest siedmiokrotnym selekcjonerem Pro Bowl i dwukrotnie prowadził NFL w zdobywaniu jardów.

W zeszłym sezonie rozegrał siedem meczów dla Tampa Bay Buccanneers i statystycznie był niezwykle bystry. Brown uzyskiwał średnio 77,9 jardów na mecz. W ciągu całego sezonu był na dobrej drodze do osiągnięcia 1324 jardów przy odbiorze, co byłoby siódmym wynikiem w NFL. Ponadto opublikował elitarną ocenę PFF 87,4.

Czy Antonio Brown chciałby grać dla Broncos?

Nawet jeśli Broncos chcieli Browna, nie jest jasne, czy chce dalej grać w piłkę nożną. Brown jest teraz zaangażowany w wiele przedsięwzięć poza boiskiem. Nie tak dawno Brown, Ye (wcześniej znany jako Kanye West) i Donda Sports byli zainteresowani kupnem Broncos.

Teraz Brown koncentruje się na swojej karierze muzycznej. „Nie przestanę, dopóki nie będę jednym z największych artystów na świecie”, napisał na Twitterze Brown w lipcu.

W maju Brown napisał na Twitterze, że chce przejść na emeryturę z Pittsburgh Steelers.

Wyjaśnił, że nie jest zainteresowany graniem. Po prostu chciał przejść na emeryturę ze Steelerami.

Wiele wskazuje na to, że Brown może skończyć grę w piłkę nożną. Mimo to, jeśli ktoś ma zamiar przeciwstawić się naszym oczekiwaniom, to jest nim Antonio Brown.

Więcej ciężkich na Broncos News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button