Rozrywka

Andy Dick zwolniony z więzienia po aresztowaniu seksualnego pobicia

Więcej informacji: Andy Dick Andy Dick aresztowany za pobicie seksualne w transmisji na żywo Andy Dick aresztowany za rzekome uderzenie chłopaka butelką alkoholu Andy Dick i narzeczona Elisa Jordana rozstają się po jego aresztowaniu Andy Dick twierdzi, że jego noga została złamana w bójce z byłym kochankiem

Andy Dick wniósł kaucję w czwartek wieczorem po tym, jak został aresztowany pod zarzutem pobicia seksualnego dorosłego mężczyzny z YouTubera.

Rzecznik biura prokuratora okręgowego hrabstwa Orange potwierdził w piątek, że komikowi ustalono kaucję w wysokości 25 000 dolarów, ale powiedział, że musi zapłacić tylko 10 procent całości.

56-letni Dick nie został jeszcze formalnie oskarżony o popełnienie przestępstwa, ponieważ biuro prokuratora okręgowego zwróciło się do Departamentu Szeryfa Hrabstwa Orange o dalsze zbadanie roszczeń związanych z pobiciem o przestępstwo.

Dla gwiazdy „Andy Dick Show” wyznaczono datę rozprawy sądowej na 10 sierpnia, ale jeśli biuro prokuratora okręgowego zdecyduje się nie wnosić oskarżenia po dochodzeniu, nie będzie już musiał stawić się w sądzie, a sprawa zostanie odrzucona.

Dick ogłosił w mediach społecznościowych, że został zwolniony, publikując filmy na swoich Instagram Stories z czegoś, co wyglądało na pokój hotelowy.

Oglądał MTV2, w którym akurat pokazywano film, w którym zagrał, „Road Trip”.

Dick w swoim hotelu ogląda siebie w „Wycieczce drogowej”. Instagram

Dick pojawił się w komedii z 2000 roku u boku Freda Warda, który zmarł w ostatni weekend w wieku 79 lat. Jego przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Dick zakończył swoje Instagram Stories, mówiąc swoim obserwatorom: „Kocham was, chłopaki. Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze”.

Niecałe 48 godzin wcześniej aktor „Pracownik miesiąca” został schwytany podczas transmisji na żywo, prosząc kogoś o „cios”.

Film — opublikowany na kanale YouTube zatytułowanym „Captain Content RV” — uchwycił również aresztowanie Dicka i wydarzenia, które do niego doprowadziły.

Funkcjonariusze otaczający kamper, w którym mieszkał Dick, zanim został aresztowany.RV/YouTube Kapitana Content

sierż. Scott Steinle z departamentu szeryfa hrabstwa Orange powiedział Page Six, że aresztowali aktora „Funny People” na podstawie „informacji, które zostały im przekazane” po dochodzeniu na miejscu.

Rzecznik informacji publicznej potwierdził nam również, że domniemana ofiara znajdowała się pod opieką Specjalnego Oddziału dla Ofiar. Nie ujawnili jego imienia.

Jednak transmisja na żywo wydawała się identyfikować streamera o imieniu „JJ” jako rzekomą ofiarę.

W pewnym momencie można było usłyszeć, jak pytał Dicka: „Dlaczego zaatakowałeś mnie we śnie?” na co aktor odpowiedział: „Nigdy nie zaatakowałem cię we śnie. Możesz dać mi spokój?”

Dick ani jego przedstawiciel nie zwrócili próśb o komentarz w sprawie zarzutów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button