Rozrywka

Angelina Jolie podobno ma silne uczucia dotyczące córki Zahary, która idzie do college’u

Chociaż Angelina Jolie jest niewątpliwie dumna z córki Zahary Jolie-Pitt, która tej jesieni zapisze się do Spelman College, osoba z Hollywood Life niedawno przyznała, że ​​gwiazda „Eternals” może na początku mieć problemy. Opisując Zaharę jako „inteligentną i tak dobrze przystosowaną”, źródło przyznało, że „pozwolenie jej odejść będzie trudne dla Angeliny, są tak związani”. Jednak Jolie ma „wszelką pewność, że Zahara jest na to gotowa”. Źródło zauważyło również, że Jolie „nie może być bardziej zachwycona, że ​​Zahara będzie miała doświadczenie w college’u”, ponieważ „sama nie poszła na studia”.

Jolie została nawet schwytana na nagraniu wideo, które ją rozbiło na imprezie społeczności Spelmana w lipcu. w spinacz przesłana przez użytkownika Twittera, Jolie zostaje sfilmowana podczas beztroskiego przekomarzania się, gdy próbowała przenieść się do muzyki, a w pewnym momencie nawet uderzała pięścią w innego dorosłego uczestnika. Po prostu ujmujący!

Zahara i Jolie rzeczywiście zaangażowały się ostatnio w więcej wspólnych działań. W lutym Jolie towarzyszyła jej córka we wprowadzeniu do Senatu ustawy o ponownej autoryzacji przemocy wobec kobiet, za jej udostępnieniem na Instagramie. Chętnie dzieląc się swoim poparciem z Zaharą, Jolie podziękowała jej również za „jej obecność, która uspokoiła moje nerwy przed dzisiejszą konferencją prasową”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button