Rozrywka

Angelina Pivarnick z Jersey Shore mówi, że ma „rachunki”, które dowodzą, że nigdy nie zdradziła byłego Chrisa Larangeiry: „Znam prawdę”

Angelina Pivarnick i Chris Larangeira. John Nacion/Startraks; Grzegorz Pace/Shutterstock

Uwalnianie wykrywacza kłamstw! Angelina Pivarnick jest zmęczona bronieniem się przed plotkami — w tym z tą, która mówi, że zdradziła męża w separacji Chris Larangeira.

Przeczytaj artykuł

„To tak, jakbym czasami była sprzedawcą samochodów, gdzie próbuję się sprzedać, że nie jestem kłamcą” – powiedziała wyłącznie 35-letnia Angelina Nas tygodniowo w środę, 22 czerwca, omawiając swój nowy program, Wszystkie Gwiezdne Wybrzeże. „W każdym sezonie byłem szczery i otwarty i udowadniałem się [but] wszyscy mówią: „Ona kłamie”. Jestem po prostu chory i zmęczony byciem tutaj. Od teraz ludzie nie chcą mi wierzyć? To jest na nich.

Angelina, która ma za sobą konflikty, jeśli chodzi o radzenie sobie z nią Jersey Shore koleżanki z obsady, zostaje oskarżona o zdradę swojego męża, 45 lat, przez Mike „Sytuacja” Sorrentino w najnowszej odsłonie Rodzinne wakacje w Jersey Shorektórego emisja rozpocznie się w środę, 23 czerwca.

Angelina Pivarnick z Jersey Shore mówi, że ma „rachunki”, które dowodzą, że nigdy nie zdradziła byłego Chrisa Larangeiry”: „Znam prawdę”
Chris Larangeira i Angelina Pivarnick. ZUMAPRESS.com/MEGA

W zwiastunie nowego sezonu Mike, 39 lat, twierdzi, że Angelina „miała wiele elementów bocznych od twojego męża i chcieli cię zdemaskować”.

Angelina mówi jednak, że „ramy czasowe” twierdzeń Mike’a są niedokładne, dodając, że może dostarczyć pokwitowania „długości CVS”, które udowadniają jej niewinność.

Przeczytaj artykuł

„Mam terminy, kiedy rzeczy [happened]”, ujawniła Nas w środę. „Nie usuwam SMS-ów. Nie usuwam zdjęć”.

Kontynuowała: „Mój mąż i ja rozstaliśmy się pierwsi, rozstaliśmy się jeden raz przed drugim, więc byliśmy rozdzieleni. On i ja spędzałem czas, spotykałem się z moimi przyjaciółmi. Mam pozwolenie. Pozwolono mi legalnie. Po prostu jestem szczery. Ramy czasowe są bardzo odmienne”.

Angelina i Chris związali węzeł w listopadzie 2019 roku po zaręczynach rok wcześniej. Ich ślub później rozegrał się na Jersey Shore spinoff iw całej serii burzliwy związek byłej pary stał się wspólną centralną fabułą.

W lutym, Nas potwierdził, że obaj oficjalnie nazwali to rezygnacją. Podczas gdy Angelina twierdzi, że Chris nadal „pisze do niej z przypadkowych numerów”, utrzymuje, że nadal chce tylko dobrych rzeczy dla swojego byłego.

„Czasami w życiu coś się nie udaje i zawsze chcę mu życzyć wszystkiego najlepszego” – powiedziała. „Nie chcę żadnych urazów. Znaliśmy się od szesnastu lat. Więc po prostu życzę mu wszystkiego najlepszego. Nie chcę, żeby przydarzyło mu się nic złego w jego życiu. Chcę tylko, żeby był szczęśliwy”.

Przeczytaj artykuł

Ze swojej strony Angelina mówi, że jest „najszczęśliwsza, jaka byłam od tak dawna”, przypisując swoją nowo odkrytą błogość zanurzeniu palca z powrotem w basenie romansów.

“[Divorces are] smutny i ludzie przechodzą [them] cały czas” – wyjaśniła. „To się dzieje w życiu i tak jest, ale idę do przodu w swoim życiu. To właśnie mówię. Umawiam się.”

Na pytanie, kim może być tajemniczy mężczyzna, gwiazda rzeczywistości odpowiedziała: „Będziesz musiał [watch and] Widzieć” Wszystkie Gwiezdne Wybrzeżektórego premiera odbędzie się w środę, 29 czerwca. Osobowość MTV zmierzy się z 14 gwiazdami reality TV o epickie wakacje na Wyspach Kanaryjskich, gdy będą zmuszeni do współpracy — i przeciwko sobie — w wyzwaniach w stylu imprezowym.

Najtrudniejsze wyzwanie dla Angeliny? „Muszę być na nogach o 7:00 rano” – zażartowała. „Ja tylko [kept] zbierać się i po prostu pić. To jedyny sposób na przetrwanie i coś w tym stylu.

Wszystkie Gwiezdne Wybrzeże premiery w Paramount+ 29 czerwca.

Z reportażem Christiny Garibaldi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button