Rozrywka

Anna Wintour organizuje festyn z gwiazdorami na urodziny Baza Luhrmanna

Więcej na: anna wintour Kim Kardashian została zlekceważona przez Annę Wintour podczas występu Fendi w Nowym Jorku Anne Hathaway ma moment „Devil Wears Prada” z Anną Wintour na NYFW jego urodziny, Tydzień Mody

Anna Wintour, która wydaje się, że po wielu latach goszczenia Met Gala podchwyciła sztuczkę lub dwa, z pewnością wie, jak urządzić przyjęcie.

Źródło mówi nam, że niesamowita redaktorka Vogue urządziła intymną, gwiaździstą imprezę w niedzielę wieczorem z okazji 60. urodzin swojego bliskiego przyjaciela, reżysera „Elvisa”, Baza Luhrmanna.

Hugh Jackman, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz, Mark Ronson i jego żona Grace Gummer, projektant Zac Posen, producent teatralny Jordan Roth i córka Wintour, Bee Shaffer Carrozzini, zostali zauważeni, jak ocierali się łokciami w eleganckim piano barze The Nines. Było to również coś w rodzaju zjazdu „Romeo + Julia”, ponieważ Claire Danes i Leonardo DiCaprio, którzy grali przeklętych kochanków w adaptacji Luhrmanna z 1996 roku, byli tam, by świętować.

DiCaprio robił rundy imprezowe wśród wiadomości, że spotyka się z modelką Gigi Hadid. Opuścił Dziewiątki w zalewie paparazzi, a później pojawił się na afterparty premiery „Amsterdamu” w Zero Bond, jak nam powiedziano.

Leonardo DiCaprio, który zagrał w „Romeo + Julia” Luhrmanna, został zauważony, jak opuszcza imprezę. WavyPeter / SplashNews.com

Piosenkarze i wykonawcy z Broadwayu weszli do mikrofonów, by zaśpiewać kilka piosenek z kultowego klasyka Luhrmanna „Moulin Rouge”, w tym hitu „Lady Marmalade”. Film został przekształcony w musical w 2018 roku i obecnie gra w Al Hirschfeld Theatre.

Wintour, którą zwykle można zobaczyć surowo spoglądającą zza okularów przeciwsłonecznych, została zauważona z przodu i na środku, uśmiechając się i tańcząc z Florence i frontmanką Machine, Florence Welch, do wykonania utworu „Elephant Love Medley” z filmu.

Nowożeńcy Brooklyn Beckham i Nicola Peltz również zostali zauważeni na imprezie. WavyPeter / SplashNews.com

Luhrmann otrzymał tort pełen iskierek na oczach gości, w tym dramaturga Jeremy’ego O. Harrisa, gwiazdę TikTok Addison Rae, Derka Blasberga i Maureen Dowd z New York Times oraz jej byłego asystenta, który został nowojorskim pisarzem, Shawnem McCreesha.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maureen Dowd (@nytimesdowd)

Luhrmann powiedział Wall Street Journal, że on i Wintour spotkali się, gdy był w połowie ukończony z Moulin Rouge z 2001 roku i już wpadł w złą prasę, ale Wintour pomógł mu, umieszczając gwiazdę filmu, Nicole Kidman, na okładce Vogue . Para przyjaźni się od tego czasu i przewodniczył Gali Met.

Wintour jest świeżo po inscenizacji popularnego Vogue World — ekstrawagancji mody i pokazu na wybiegu — w dzielnicy Meatpacking District, która przyciągnęła takie osoby jak Kanye West, Serena Williams i Lil Nas X.

Lurhmann i Wintour są bliskimi przyjaciółmi od lat. WireImage

Być może redaktor, który ma reputację lodowatego zachowania, zaczyna się trochę rozgrzewać. Źródła z tego wydarzenia, na których została sfotografowana z promiennym uśmiechem, powiedziały nam: „Podrywała się na swoim miejscu, gdy [Lil Nas X] wykonywane.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button