Rozrywka

Anne Heche dzisiaj: Aktualizacja stanu zdrowia po wypadku samochodowym z ogniem

Anne Heche Today: Aktualizacja stanu zdrowia po wypadku z ognistym samochodem | Heavy.com Heavy.com News Najświeższe wiadomości zaktualizowano 6 sierpnia 2022 o 14:41

Amerykańska aktorka Getty, Anne Heche, przyjeżdża na premierę Netflixa „Niewybaczalne” w Directors Guild of America w Los Angeles, Kalifornia, 30 listopada 2021 roku.

Oczekuje się, że Anne Heche przeżyje po ognistym wypadku, który poważnie ją poparzył. Jej były chłopak, Thomas Jane, powiedział New York Post, że 53-letni Heche prawdopodobnie „przejdzie”.

The Post doniósł, że Heche jest zaintubowany i pozostaje w stanie krytycznym w sobotę, 6 sierpnia 2022 r., dzień po katastrofie. Jechała niebieskim Mini Cooperem w Los Angeles w piątek wieczorem, kiedy wpadła do garażu, cofnęła się, a następnie wjechała do innego domu, powodując eksplozję jej samochodu.

Więcej aktualności Aktualności

Wczytuję więcej artykułów

wpDiscuzUwielbiam twoje myśli, proszę o komentarz.x

Wstawić

Oczekuje się, że Anne Heche przeżyje teraz po ognistym wypadku, który poważnie ją poparzył. Jej były chłopak, Thomas Jane, powiedział dziś w aktualizacji, że 53-letni Heche prawdopodobnie „przejdzie”.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button