Rozrywka

Anne Heche jest w „stabilnym stanie”, były James Tupper prosi o „myśli i modlitwy” po wypadku samochodowym

Jamesa Tuppera i Anne Heche. Broadimage/Shutterstock

Anne Heche wraca do zdrowia po poparzeniach w wypadku samochodowym w Los Angeles w piątek, 5 sierpnia.

Przeczytaj artykuł

„Anne jest obecnie w stabilnym stanie”, powiedział przedstawiciel Heche Ludzie w sobotę 6 sierpnia. „Jej rodzina i przyjaciele proszą o wasze przemyślenia i modlitwy oraz o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie.”

jej ex James Tupper poprosił fanów o przesłanie pozytywnych wibracji 53-letniej aktorce w piątek wieczorem. „Myśli i modlitwy za tę uroczą kobietę, aktorkę i matkę dzisiejszej nocy anneheche kochamy cię” – napisał na Instagramie zdjęcie Heche z 13-letnim synem Atlasem.

The Mężczyźni na drzewach costars spotkali się w 2006 roku i byli razem przez ponad dekadę, aż do ich rozłamu w 2018 roku. Oprócz Atlasa Heche ma również syna Homera, 19 lat, z byłym mężem Coleman Laffoon.

Heche dnia Tomasz Jane od 2019 do 2020 roku, a jej partner Hung podzielił się z nią życzeniami dla niej Codzienna poczta w sobotę. „Podczas gdy Anne i ja nie jesteśmy już przedmiotem, dzisiejsze tragiczne wieści były druzgocące dla mnie i dla wszystkich, którzy ją kochają” – powiedział. „Moje serce skłaniam się ku Annie i jej dwóm synom. W tej chwili Anne jest stabilna i oczekuje się, że przetrwa. Moje myśli i modlitwy są z Anne, jednym z prawdziwych talentów jej pokolenia. Dzięki Bogu nikt inny nie został ranny”.

Przeczytaj artykuł

Departament Policji w Los Angeles potwierdził: Nas w piątek, że kierowca – którego nie zidentyfikowali – rzekomo przekraczał prędkość podczas podróży w kierunku wschodnim na Preston Way w Los Angeles. Niebieski Mini Cooper zjechał z drogi, gdy wjechał na skrzyżowanie Preston i Walgrove, na którym według doniesień znajduje się znak stopu. KTLA. Samochód zderzył się z domem na 1700 bloku Walgrove około 11 rano PT.

Pojazd stanął w płomieniach, a kierowca doznał poważnych poparzeń. Kierowca został przewieziony karetką do miejscowego szpitala. Na zdjęciach zrobionych przez TMZosobę (którą sklep zidentyfikował jako Heche) można zobaczyć w zwęglonych ubraniach na noszach i przykrytą białym materiałem.

Straż pożarna w Los Angeles potwierdziła w aktualizacji wideo w sobotę rano, że samochód wjechał na 30 stóp do dwupiętrowego domu, do którego wejście zostało uznane za niebezpieczne, a kierowca był przytomny i mógł rozmawiać ze strażakami podczas leczenia przed zabrany do centrum urazowego. Pięćdziesięciu dziewięciu strażakom zajęło ponad godzinę opanowanie pożaru.

Przeczytaj artykuł

„W czasie incydentu w domu była jedna osoba, dorosła kobieta, która na szczęście znajdowała się z tyłu domu, co zdumiewająco oszczędziło jej wszelkich obrażeń” – powiedział w filmie urzędnik LAFD.

Przed ognistą katastrofą gospodarz podcastu „Better Together with Anne & Heather” rzekomo wjechał do garażu oddzielnego kompleksu mieszkalnego. W materiale uzyskanym przez TMZwidać mieszkańców próbujących pomóc usunąć Heche z pojazdu, ale najwyraźniej odmówiła pomocy, wrzuciła samochód do tyłu i szybko odjechała z miejsca zdarzenia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button