Rozrywka

Anne Heche trafiła do szpitala po poparzeniach w wypadku samochodowym: raport

Dzięki uprzejmości Shutterstock

Anne Heche brała udział w wypadku samochodowym, który poważnie poparzył ją w rejonie Mar Vista w Los Angeles w Kalifornii, w piątek, 5 sierpnia, TMZ raporty.

Przeczytaj artykuł

Departament Policji w Los Angeles potwierdza: Nas tygodniowo że kierowca, którego nie mogli zidentyfikować, jechał na Preston Way w kierunku wschodnim z dużą prędkością. Pojazd wypadł z drogi, kiedy wjechał na skrzyżowanie Preston i Walgrove i zderzył się z rezydencją na bloku Walgrove z 1700 roku.

Według policji LAPD pojazd został pochłonięty przez płomienie, a kierowca doznał poważnych poparzeń. Kierowca został następnie przewieziony do lokalnego szpitala przez ratowników LAFD. Na zdjęciach zrobionych przez TMZmożna zobaczyć osobnika noszącego zwęglone ubranie, gdy zabiera się go na nosze i przykrywa białą szmatką.

Przeczytaj artykuł

Chwilę przed katastrofą Heche rzekomo wjechał do garażu oddzielnego kompleksu mieszkalnego. W materiale uzyskanym przez TMZwidać mieszkańców, którzy próbują pomóc usunąć aktorkę All Rise z pojazdu, ale najwyraźniej wrzuciła bieg wsteczny i przyspieszyła, zanim zdążyli do niej dotrzeć.

Policja nie ma informacji, czy ktokolwiek został ranny.

Nas zwróciła się do swojego przedstawiciela o komentarz.

Ta historia wciąż się rozwija.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button