Rozrywka

Anne Heche „w stabilnym stanie” po ciężkim poparzeniu w wypadku samochodowym

Więcej na temat: anne heche Aktorka Anne Heche poważnie poparzyła się w ognistym wypadku samochodowym Anne Heche twierdzi, że została „anulowana” z powodu romansu Ellen DeGeneres Czy Anne Heche spotyka się z guru pielęgnacji skóry Peterem Thomasem Rothem? Anne Heche: Ellen DeGeneres nie chciała, żebym ubierała się seksownie, kiedy się spotykaliśmy

Anne Heche jest „w stabilnym stanie” po ognistym wypadku, w którym została poważnie poparzona w piątek.

Przedstawiciel 53-letniej aktorki powiedział People w sobotę w oświadczeniu: „Anne jest obecnie w stabilnym stanie.

„Jej rodzina i przyjaciele proszą o twoje przemyślenia i modlitwy oraz o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie”.

Jej były chłopak powiedział także Daily Mail, że ma to zrobić.

Thomas Jane, który spotykał się z Heche w 2019 roku, powiedział: „Moje myśli i modlitwy są z Anne, jednym z prawdziwych talentów jej pokolenia.

„Dzięki Bogu, nikt inny nie został ranny”.

Ostatnia aktualizacja pojawia się dzień po tym, jak aktorka „Six Days Seven Nights” rozbiła swojego niebieskiego Mini Coopera w kilku budynkach, zanim zapaliła się.

Aktorkę zabrano na noszach z widocznymi śladami oparzeń. Lis 11

Według TMZ, osoby postronne próbowały pomóc aktorce wydostać się z samochodu po tym, jak wjechała na parking. Jednak rzekomo cofnęła się i odjechała, zanim wpadła na inny dom, gdzie jej samochód został „pochłonięty” w płomieniach.

Zdjęcia lotnicze z incydentu pokazały, że aktorka została zabrana na noszach. Jej ubranie i plecy wyglądały na widocznie spalone.

Przypuszcza się, że Heche była pod wpływem alkoholu, gdyż tuż przed wypadkiem w jej samochodzie zauważono butelkę z czerwoną nakrętką. Jednak Departament Policji w Los Angeles nie mógł potwierdzić tego szczegółu.

Jej samochód został „pochłonięty” w płomieniach po tym, jak zderzyła się z dwoma budynkami.BACKGRID

Film uzyskany przez TMZ pokazał również, jak aktorka pędzi ulicą sąsiedztwa na chwilę przed katastrofą.

Źródła powiedziały TMZ w tym czasie, że Heche został zaintubowany w szpitalu, ale „spodziewa się, że przeżyje”.

Jednak nie można było przeprowadzić żadnych testów, aby ustalić, czy była pod wpływem, ponieważ uniemożliwiał to jej stan.

Aktorka była otwarta na temat swojego wcześniejszego nadużywania substancji.AFP przez Getty Images

Heche, która spotykała się z Ellen DeGeneres w latach 90., była bardzo otwarta na temat swojej poprzedniej walki z nadużywaniem substancji.

„Piłem. Paliłem. Brałem narkotyki. Uprawiałem seks z ludźmi. Zrobiłam wszystko, co mogłam, aby pozbyć się wstydu z mojego życia” – powiedziała ABC News w 2001 roku, dodając, że używała alkoholu i narkotyków, aby poradzić sobie z molestowaniem seksualnym przez ojca.

Nie można było od razu dotrzeć do przedstawicieli Heche.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button