Rozrywka

Anthony Joshua popiera nowy kontrakt Bena Whittakera, aby był supergwiazdą, mimo że pozwolił mu być trenowany przez trenera Tysona Fury’ego

ANTHONY JOSHUA poparł protegowanego Bena Whittakera, aby stał się supergwiazdą – pomimo tego, że zapisał się do trenera Nemezis Tysona Fury’ego.

Zdobywca srebra olimpijskiego w wadze półciężkiej Team GB podpisał profesjonalne kontrakty z marką menedżerską AJ 258 i Sky Sports.

4

Anthony Joshua jest twarzą swojej marki menedżerskiej 258.

4

Tyson Fury utrzymał WBC pokonując Dillian Whyte w zeszłym miesiącu.

4

Jednak 24-latek, który podpisuje umowę z amerykańskim trenerem Gypsy King, Sugar Hill Stewardem, okazał się podkręcony.

Ale Joshua nadal wspiera swojego kolegę stajennego, aby podążał jego wielkimi śladami i zamieniał medale amatorów w prawdziwe pieniądze.

Złoty zwycięzca 2012 i były mistrz WBA, IBF i WBO powiedział: „Ben to naprawdę wyjątkowy talent z fantastycznym amatorskim rodowodem.

„Miał kilka trudnych decyzji do podjęcia, kiedy przeszedł na zawodowstwo, ale teraz w końcu jest tutaj.

Zarządzany przez najlepszą drużynę w grze, 258 Management, myślę, że jest gotowy, aby podpalić światową scenę bokserską.

„Wszyscy przygotujcie się na wyjątkową podróż. Ben jest przyszłą gwiazdą PPV”.

Whittaker mógł trenować razem z 32-letnim Joshuą w swojej nowej siłowni w Loughborough lub wybrać dowolnego trenera z Wielkiej Brytanii w całym kraju.

Ale wyjaśnił, że specjalny zestaw umiejętności Stewarda – bratanka legendy siłowni Kronk Emanuela Stewarda – który pokazał w ostatnich walkach Fury’ego, jest tym, co go zachwyciło.

SUN BINGO ZDOBĄDŹ BONUS 50 £ I 50 DARMOWYCH SPINÓW DZIŚ

Powiedział: „Po prostu chciałem być inny i dorastałem w tym stylu Kronk.

„Uderzaj i nie daj się trafić” to nazwa gry amatorskiej, ale chcę teraz wprowadzić nokauty, a Sugar jest człowiekiem, który to robi.”

Whittaker będzie nadal korzystał z usług swojego wujka i trenera amatora Joby’ego Claytona.

Whittaker związał się z Sugar Hill Steward

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button