Rozrywka

Antonio Hughes: Udręczony tata przyłapany na taśmie, jak uderzał rzekomego zabójcę 3-letniego syna na sali sądowej

HAMILTON HAMILTON, OHIO: udręczony ojciec został schwytany na taśmie, jak biegał w kierunku mężczyzny oskarżonego o zabicie syna i wielokrotne uderzanie go pięścią na sali sądowej w Ohio. Według doniesień, 22-letni Desean Brown został oskarżony o morderstwo po tym, jak w grudniu 2020 roku rzekomo dźgnął nożem 29-letnią Nyteishę Lattimore i wrzucił jej trzyletniego syna Nylo Lattimore do rzeki Ohio.

Zgodnie z materiałem z sali sądowej uzyskanym przez Fox 19, Antonio Hughes, ojciec Nylo, który siedział w tylnym rzędzie sali sądowej hrabstwa Hamilton, zakradł się do Browna od tyłu i uderzył go w szczękę. Ciągle atakował podejrzanego mordercę, gdy dwaj zastępcy rzucili się, by go powstrzymać i próbowali powalić go na podłogę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Arielle Jackson: Kobieta, która uderzyła pracownika Southwest Airlines, aresztowana; ofiara hospitalizowana

Mężczyzna, który próbował utopić malucha w wannie po wielokrotnym znęcaniu się nad dziewczynką i jej matką znalezioną martwą w więzieniuW innym filmie z WCPO 9 Hughes nadal próbował rzucić się na Browna, nawet po tym, jak został skuty kajdankami i otoczony przez trzech zastępców. Czterech oficerów powaliło go na ziemię, zanim się uspokoił. Hughes został oskarżony o obrazę sądu i skazany na 7 dni w Hamilton County Justice Center. „Sędzia Megan Shanahan i biuro szeryfa Hamiltona chcieliby podkreślić, że takie zachowanie nie będzie tolerowane w sądzie” – powiedział PIO Kyla Woods.

Brown zostaje oskarżony o dwa zarzuty morderstwa i po jednym zarzutu zbrodniczego napaści, rażącego znęcania się nad zwłokami i manipulowania dowodami. Detektywi policji w Cincinnati powiedzieli sędziemu, że Nyteisha była rzekomo w ciąży z dzieckiem Browna, ale poroniła. Wierzą, że Brown zabił ją i Nylo w odwecie. „Pan Brown powiedział Jameice Cobb [Brown’s close friend] że był bardzo zdenerwowany i że odkąd zabiła ich dziecko, zamierzał coś zrobić jej małemu Nylo – zeznała 17 czerwca specjalistka policji z Cincinnati, Kimberly Kelley.Zgodnie z doniesieniami Brown planował zabić Nyteishę od miesięcy, zanim zabił ją nożem w mieszkaniu w Walnut Hills. Chociaż jej ciało zostało odkryte 12 grudnia, ciało Nylo nigdy nie zostało odzyskane. „Brown odczekał kilka dni, zostawiając ciało Lattimore w mieszkaniu, a następnie wyniósł ją w torbie na zwłoki, którą zamówił z eBay” – powiedzieli śledczy. „Brown zadzwonił do Ubera, aby zawiózł go nad rzekę, mówiąc kierowcy, że duża torba to tylko niektóre ubrania” – poinformował Cincinnati Inquirer.

„Wszystko w nim, tylko ból i wszystko przejęło kontrolę. Zrobił to, co myślę, że każdy z nas zrobiłby. Musiałem dzwonić do późnych godzin nocnych, ponieważ jest na krawędzi, wiesz?” Przyjaciel rodziny Hughesa, Faith Burton, powiedział Fox 19. „Jest na skraju, czy zrobi sobie krzywdę? Ja też nie mogłabym żyć bez mojego dziecka, wiesz? dzisiaj – powiedziała. Brown jest przetrzymywany w areszcie bez kaucji. Jeśli zostanie skazany, grozi mu kara śmierci.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button