Rozrywka

Ari Emanuel zamierza poślubić Sarah Staudinger w St. Tropez w ten weekend

Więcej informacji: ari emanuel Ari Emanuel wyrzucony z Eleven Madison Park po „hissy fit” Ari Emanuel zaręczył się z projektantką mody Sarah Staudinger po IPO Ari Emanuel mówi, że ludzie prawdopodobnie nie będą pamiętać Boba Igera za 10 lat Ari Emanuel rozstaje się z dziewczyną Sarah Staudinger

Hollywoodzki superagent Ari Emanuel podpisze swoją ostatnią umowę w ten weekend.

Źródła potwierdziły dla Page Six, że Emanuel — twarda inspiracja dla postaci Ari Gold Jeremy’ego Pivena w hicie HBO „Entourage” — zwiąże się z projektantką Sarah Staudinger podczas ceremonii pełnej gwiazd w St. Tropez we Francji.

Dogodnie zaślubiny zbiegną się z zakończeniem pobliskiego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Wtajemniczeni powiedzieli Page Six, że goście już zmierzają do miejsca ślubu na nadchodzące uroczystości.

Podczas gdy lista gości pozostaje obecnie w tajemnicy, Emanuel jest znany z reprezentowania takich nazwisk jak Ben Affleck, Matt Damon, Jennifer Garner, Dwayne „The Rock” Johnson, Christian Bale, Whoopi Goldberg, Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal, Charlize Theron, Larry David i Joaquin Phoenix. Wcześniej reprezentował także Donalda Trumpa w jego „uczniowskich” dniach.

Po stronie rodziny jego bracia to były burmistrz Chicago Rahm Emanuel i bioetyk Ezekiel Emanuel.

Para zaręczyła się w maju ubiegłego roku, jak donosiła wyłącznie Page Six. Getty Images dla Apollo

Tymczasem linia mody Staudinger, Staud, ma fanów takich gwiazd, jak Kendall Jenner, Lizzo, Bella i Gigi Hadid, Selena Gomez i Margot Robbie.

Strona Six ujawniła wyłącznie w maju ubiegłego roku, że Emanuel i Staudinger się zaręczyli. Zaczęli spotykać się w 2018 roku, po tym, jak on i jego pierwsza żona, Sarah Addington, złożyli wniosek o rozwód po 20 latach małżeństwa. Podobno rozstali się w 2014 roku i mają razem troje dzieci.

61-letni Emanuel i 33-letni Staudinger rozstali się w 2020 r., a następnie pogodzili się na początku 2021 r. Zadał pytanie po tym, jak jego firma Endeavour zadebiutowała na giełdzie, jak podało nam wówczas źródło.

Ślub zbiegnie się z Festiwalem Filmowym w Cannes. Obrazy Getty

Dom w Brentwood w Kalifornii, który dzielił z Addingtonem, trafił na rynek w zeszłym roku za 25,9 miliona dolarów, podczas gdy on kupił 2-akrową posiadłość Beverly Hills za 27,5 miliona w październiku 2020 roku.

Przedstawiciel nie skomentował.

Wrap jako pierwszy doniósł o ślubie Emanuela.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button