Rozrywka

Arsenal „Gabriel Jesus licytuje, gdy Man City żąda 50 milionów funtów”, Kanonierzy prowadzą pościg Osimhena, Dybala „otwiera się” na ruch – ostatni transfer

Dom 'n mrok

Arsenal i Newcastle otrzymały cios w pogoni za napastnikiem Evertonu Dominikiem Calvert-Lewinem.

Menedżer Evertonu, Frank Lampard, podkreśla, że ​​reprezentant Anglii jest w jego długoterminowych planach.

Przemawiając na swojej przedmeczowej konferencji prasowej przed meczem z Brentford, powiedział: „To fantastyczny napastnik, rodowód napastnika, którego nie ma wielu w pobliżu. Myślę, że to niefortunne dla mnie, że nie miałem go w dobrej kondycji.

„Miał mało chwil, ale wiemy, że napastnicy – ​​szczególnie bez jakiejkolwiek pozycji – potrzebują serii meczów, sprawności i pewności siebie.

„Nigdy nie udało nam się tego osiągnąć, żeby Dominic był wobec niego sprawiedliwy. Ale tak, jest wielkim graczem, nie są zbyt powszechne. Jest zakontraktowany z nami, zostały mu trzy lata kontraktu i chcę posunąć ten klub do przodu, a gracze tacy jak Dominic w tym pomagają.

„Wiem, że w tej chwili nie grał, ponieważ jest w formie, ale teraz jest w formie, więc miejmy nadzieję, że przyczyni się do kilku ostatnich meczów na początek, a potem będzie naszym graczem.

„Jest zawodnikiem, który byłby poszukiwany przez kluby ze względu na poziom gracza, jakim jest.

„Nie ma wielu napastników, kosztują dużo pieniędzy. Wcale się o niego nie martwię.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button