Rozrywka

Arsenal „negocjuje” umowy dotyczące ZARÓWNO Rafinhy, jak i Jesusa, Kanonierzy „uzgodnili” warunki Tielemansa – wiadomości transferowe na żywo

Londyn wzywa Jezusa, Richarlison, Rafinha

Giganci londyńskiej Premier League toczą trójstronną walkę o hat-tricka brazylijskich gwiazd, pisze TOM BARCLAY.

Chłopcy samby, Gabriel Jesus, Richarlison i Raphinha, są obserwowani przez trio największych klubów w stolicy.

Szef Tottenhamu Antonio Conte zrezygnował z zainteresowania Gabrielem Jesusem, dając Arsenalowi i Chelsea lepszą passę napastnika Manchesteru City.

Ale Conte’s Spurs i Chelsea walczą o Richarlisona, który chce opuścić Everton, ale jest oceniany na ponad 50 milionów funtów.

A Spurs walczą także z arcy-rywalami Arsenalem o szermierza z Leeds, Raphinhą, upragnionym także przez Barcelonę, ale który zażądałby podobnej opłaty.

To sprawia, że ​​na letnim rynku transferowym odbywa się impreza towarzysząca o tematyce Selecao i taka, w której każdy londyński klub kończy okno lśniącym, nowym brazylijskim reprezentantem w swoich szeregach.

Jesus, lat 25, ma rok przed końcem kontraktu z City i oczekuje się, że odejdzie po podpisaniu kontraktów przez napastników Erlinga Haalanda i Juliana Alvareza.

Arsenal od dawna interesuje się byłym napastnikiem Palmeiras, z którym Mikel Arteta współpracował, gdy był numerem 2 Pepa Guardioli w City.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button