Rozrywka

Arsenal wygnany Lucas Torreira „ZGADZA SIĘ na transfer Galatasaray za 6 milionów funtów po początkowym odmowie lotu do Turcji”

Według doniesień, LUCAS TORREIRA w końcu zapieczętuje drogę wyjścia z Arsenalu po tym, jak zgodził się dołączyć do Galatasaray.

Pomocnik w końcu zgodził się wsiąść do samolotu, aby udać się do Turcji, z ostatnimi szlifami do załatwienia w umowie.

2

Torreira wystąpiła 89 w koszulce Arsenalu, strzelając 10 bramek

2

Oczekiwano, że 26-latek zakończy transfer na początku tego tygodnia po tym, jak uznano go za nadwyżkę w stosunku do wymagań w Emiratach.

Jednak umowa utknęła w martwym punkcie, gdy Urugwajczyk odmówił wejścia na pokład samolotu, który miał zabrać go do Stambułu we wtorek, podobno chcąc więcej czasu na przemyślenie swojej decyzji.

Teraz wydaje się, że umowa została zakończona, a Torreira potwierdził wczoraj swoją ostateczną decyzję.

Według Fabrizio Romanoopłata, którą otrzyma Arsenal, wyniesie około 6 milionów funtów.

Arsenal zapłacił 22 miliony funtów za sprowadzenie Torreiry do północnego Londynu w 2018 roku.

Torreira zaliczył 89 występów w swoich pierwszych dwóch latach w Arsenalu, zanim tęsknota za domem odbiła się na nim, gdy naciskał na bardziej znajome otoczenie.

W 2020 i 2021 roku bojowy pomocnik został wypożyczony odpowiednio do Atletico Madryt i Fiorentiny.

Mając rok do końca jego obecnej umowy, wiele klubów było nim zainteresowanych tego lata, w tym Fiorentina, Juventus, Roma i Valencia.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

Torreira będzie drugim graczem, który opuści pierwszy skład Mikela Artety w tym tygodniu po tym, jak Bernd Leno dołączył do Fulham za 8 milionów funtów.

Boss Arteta zasugerował większą aktywność Arsenalu w tym oknie, mimo że już wyrzucił prawie 120 milionów funtów na nowe kontrakty.

Youri Tielemans był mocno powiązany z przeprowadzką do Arsenalu tego lata, która może być warta około 30 milionów funtów.

Jeśli chodzi o wydatki, Pablo Mari ma dołączyć do Torreiry przez drzwi wyjściowe, podczas gdy przyszłość Hectora Bellerina wydaje się być gdzie indziej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button