Rozrywka

As Crystal Palace zdobywa ponad 100 000 funtów, gdy jego koń „Jamie Vardy” wygrywa w Royal Ascot

Koń gracza Crystal Palace, Jamesa Tomkinsa, zajął w tym roku pierwsze miejsce na Royal Ascot.

Rumak – zwany Rohaan – po raz kolejny zdobył pierwsze miejsce w Wokingham. Nazywa swojego podopiecznego swoim koniem „Jamie Vardy” ze względu na jego szybkie tempo i zwinność.

Przemawiając do Mirror w lutym, Tomkins, lat 32, powiedział:. „Zerwał pajęczyny i wyszedł tam w doskonałym porządku. Koń jest w doskonałym stanie i taki był plan na ostatnie sześć miesięcy.

Tomkins, jak podaje raport, został wprowadzony do sportu przez swojego dziadka i cieszył się, gdy Rohaan awansował na szczyt. „Rohaan wygrywa z wolnego tempa i jestem pod wrażeniem” – powiedział Tomkins.

„Denerwuję się, zanim zacznie biegać, ale jednocześnie jest to ekscytujące”. Tomkins jest współwłaścicielem Chrisa Kiely, który niedawno przyznał, że myślał o wycofaniu konia, zanim zadzwonił do niego dżokej David Evans.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

W rozmowie z Racing Post powiedział: „Koń pojechał do Yorku i zbombardował, a dwa tygodnie temu David dzwoni do mnie i mówi, że idzie galopem jak lew. Powiedział mi, że wrócił.

„Jestem tak emocjonalna, że ​​nie mogę uwierzyć, że to się właśnie wydarzyło! To najlepszy moment w moim życiu. Mam dwójkę dzieci i jestem żonaty, ale to najlepszy moment w moim życiu”.

Czy myślisz, że Jamie Vardy może osiągnąć 15 lub więcej bramek w Premier League w przyszłym sezonie? Przekaż nam swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.

Zwycięzca Royal Ascot 2022 Speedster Jamie Vardy

Twierdził, że kolejne zwycięstwo w Ascot w tym roku było lepsze niż poprzednie. „Jest koniem najwyższej klasy i miło było widzieć, jak wraca do formy” – powiedział Evans. „Ryan wiedział, co robić i to jedyny sposób, w jaki możesz na nim jeździć. Zaszczepił w nim zaufanie.

„Od dwóch z nich nigdy nie było wątpliwości, że się do nich zbliży, ale iść i wygrać to fantastyczne. To dla mnie lepsze uczucie niż wtedy, gdy wygrał wyścig w zeszłym roku. To było po prostu fantastyczne wydajność.”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button