Rozrywka

Ashley Graham serwuje „moment modelowania mamy” w żywym gorsetowym topie

Ashley Graham służy twarzą! Supermodelka pobłogosławiła swoich zwolenników szeregiem póz na Instagramie w najgorętszym stylu tego sezonu.

Przeczytaj artykuł

Na karuzeli zdjęć opublikowanych we wtorek, 21 czerwca, 34-letnia Graham wyglądała promiennie w wielobarwnym gorsetowym topie — podstawowym czerwonym dywanie na 2022 rok. w jednym ujęciu ręka na jej biodrze, a na innym bawi się w jej brunetki. „Służę Ci jako modelka dla mamy” – powiedział Graham o pokazie slajdów.

The nowy top model Ameryki sędzia przywitał chłopców bliźniaków — Malachiasza i Romana — w styczniu z mężem Justyna Erwina. 32-letni guru mody i fotograf jest również rodzicami dwuletniego syna Izaaka.

Zdjęcia Graham na Instagramie mają miejsce po tym, jak 26 maja wróciła na wybieg podczas gali charytatywnej amfAR podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w 2022 roku. Podczas pokazu mody przechadzała się po wybiegu w czarnej sukni bez pleców, stylizowanej na czarny welon i sandały na obcasie. Jeśli chodzi o glam, Graham był wystrojony w smokey eye makeup. Przed występem przyjechała w czerwonej sukni na galę amfAR, która ma wspierać badania nad AIDS.

Przeczytaj artykuł

Żywa sukienka miała konstrukcję bez ramiączek i została wykończona obszerną tiulową spódnicą. Graham przyozdobiła wiszące diamentowe kolczyki i ułożyła włosy w elegancki updo.

W maju Graham w eseju dla Przepych.

Ashley Graham Dzięki uprzejmości Ashley Graham/Instagram

„W nocy, kiedy urodziłam bliźnięta, wykrwawiłam się” Nowy model autor napisał w utworze. Graham wyjaśnił, że myślała, że ​​musi skorzystać z łazienki w środku nocy, ale w rzeczywistości była w trakcie porodu, a jej syn Malachi „wyszedł, gdy moja doula przyjeżdżała” do jej mieszkania w Nowym Jorku. Graham kontynuował: „Dwie godziny i siedem minut później miałem Romana w wannie w moim mieszkaniu – nie mieliśmy nawet wystarczająco dużo czasu, aby wysadzić w powietrze wannę porodową, ponieważ wszystko wydarzyło się tak szybko”.

Przeczytaj artykuł

„Następną rzeczą, którą wiesz, spojrzałem na swoją położną i powiedziałem: 'Nie czuję się dobrze. Myślę, że muszę się położyć” i straciłem przytomność – wyjaśnił mieszkaniec Nebraski. Następnie podzieliła się, że poczuła „lekki dotyk” na swoim policzku, a później dowiedziała się, że to ktoś „wybija mi gówno z policzka, ktoś trzyma mnie za rękę. … I pamiętam, że widziałem ciemność i coś, co wydawało się gwiazdami”.

Graham kontynuował: „Mówię ci to wszystko — w dość niezachwianych szczegółach — ponieważ wierzę w znaczenie uczciwości; w ujawnianiu rzeczy o sobie, które, mam nadzieję, pomogą innym porozmawiać o tym, przez co oni też przeszli”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button