Rozrywka

Ashley Greene rodzi, wita dziecko nr 1 z mężem Paulem Khourym

Paul Khoury i Ashley Greene Khoury. Christopher Polk/Shutterstock

Powiększanie rodziny! Ashley Greene urodziła ją i Paweł Khourypierwsze dziecko, dziewczynka, w piątek 16 września.

Przeczytaj artykuł

„I tak po prostu – wszystko się zmieniło” Zmierzch 35-letnia absolwentka napisała na Instagramie w poniedziałek 19 września. „W jednej chwili wszedłeś do naszego świata i wszystko inne zniknęło. Nic innego nie miało znaczenia. Miłość, w której jesteśmy ogarnięci, nie może być wyjaśniona, odczuwana tylko w najgłębszy sposób. Tak bardzo cię kochamy, dziewczynko. Witaj w naszym świecie.”

Greene udostępniła zdjęcie małej rączki córki i ujawniła, że ​​nazwali ją Kingsley Rainn Khoury.

Nas tygodniowo potwierdziła w marcu, że aktorka była w ciąży z pierwszym dzieckiem pary prawie cztery lata po tym, jak związali węzeł w lipcu 2018 roku. 33-letnia Khoury oświadczyła się Greene’owi podczas wakacji w Nowej Zelandii w grudniu 2016 roku, po trzech latach randkowania. Ona i aktor postanowili mieć „dłuższe zaręczyny z wyboru”, wyjaśniła wyłącznie Nas w wywiadzie z maja 2018 r.

Przeczytaj artykuł

Pięć miesięcy po tym, jak para powiedziała „tak”, powiedział wyłącznie Greene Nas że ona i jej mąż chcieli mieć dzieci „nieco dalej”, aby mogły skupić się na cieszeniu się życiem nowożeńców.

Rok później Następstwa aktorka zachwycała się tym, jak „cierpliwa” jest z nią Khoury. „Lubię strukturę i lubię rzeczy naprawdę zaplanowane” – powiedziała Nas w grudniu 2019 r. „Więc, jeśli coś nie wpada, na przykład, [place] to mnie trochę stresuje. Musi mi przypomnieć, że na przykład to w porządku, jeśli jest bałagan, [something things] znajdzie się na swoim miejscu”.

Przeczytaj artykuł

Zanim para rozpoczęła swoją podróż do rodzicielstwa, współprowadzący podcast „Efekt zmierzchu” ujawnił wyłącznie: Nas że najpierw chciała wprowadzić kilka istotnych zmian w stylu życia.

„Zanim będziemy mieli dzieci, chcę po prostu ustawić pewne rzeczy i wprowadzić pewne rzeczy do naszego stylu życia teraz”, powiedziała w lutym 2020 r., Zwracając uwagę, że „przestała jeść mięso”, ale nie planowała przejścia na weganizm. „Nie mogłem tego zrobić. Za bardzo kocham sushi, że chyba nie mógłbym. Przeważnie robię białka, ale chyba nie umiem kroić [them] całkowicie z mojej diety.”

The CBGB gwiazda dowiedziała się wtedy również, że ma naprawdę wysoki poziom cholesterolu. „Moja lekarka jest trochę zbita z tropu, ponieważ mówi:„ Jesteś szczupły, to nie ma sensu ”- dokuczał Greene Nas. „Więc zacząłem naprawdę się temu przyglądać i bawić się z usuwaniem pewnych rzeczy z mojej diety, aby zobaczyć, co zmienia mój cholesterol i poziomy w moim ciele”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button