Rozrywka

Austin Butler ma nadzieję, że zrobił „Sprawiedliwość” jako „Elvis” dla Priscilli Presley, która go kochała „odkąd miała 14 lat”

Austin Butler wcielił się w rolę Elvisa Presleya w filmie fabularnym Elvis z pewnym niepokojem. Martwił się o to, aby jego charakterystyka roli była na miejscu dla milionów fanów Presleya. Jednak Butler obawiał się, że nie zrobi „sprawiedliwości” mężczyźnie, którego żona Presleya, Priscilla, kochała „odkąd skończyła 14 lat”.

Priscilla Presley i Austin Butler | Stephane Cardinale – Corbis/Corbis przez Getty Images

Priscilla Presley początkowo była bardzo zdenerwowana filmem „Elvis”

Była żona króla przyznała, że ​​martwi się filmem, nie wierząc, by ktokolwiek mógł właściwie przedstawić życie Presleya.

Co najmniej dziewięciu innych aktorów próbowało stać się Presleyem na dużym i małym ekranie od śmierci artysty w sierpniu 1977 roku.

Należą do nich Kurt Russell, który słynie z roli Króla w filmie telewizyjnym z 1979 roku Elvis. Muzyk White Stripes, Jack White, zmierzył się z rolą w 2007 roku Idź twardo: historia Deweya Coxa.

Michael Shannon zagrał Presleya w filmie z 2016 roku Elvis i Nixon. Michael St. Gerard zagrał króla w Wielkie kule ognia! (1989).

David Keith wcielił się w Presleya w 1988 roku Hotel złamanych serc. Harvey Keitel był autostopowiczem, który twierdził, że jest Elvisem w filmie z 1989 roku Znalezienie Graceland, a Val Kilmer pojawił się jako duch Presleya w 1993 roku Prawdziwy romans.

Peter Dobson zagrał w Ochrona króla (2007) film o jednym z ochroniarzy Presleya.

Rob Youngblood był pierwszym, który zmierzył się z relacją między Presleyem i jego menedżerem Parkerem, granym przez aktora Beau Bridgesa.

Austin Butler miał nadzieję, że oddał Elvisowi „sprawiedliwość” dla Priscilli Presley

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ELVIS (@elvismovie)

Ale Butler powiedział Games Radar, że ma nadzieję, że jego portret króla odda „sprawiedliwość” Priscilli, jedynej żonie Presleya.

Priscilla i Presley poznali się, gdy stacjonował w Niemczech jako żołnierz armii Stanów Zjednoczonych od 1957 do 1960 roku. Miała 14 lat, a Presley 24, kiedy po raz pierwszy się spotkali.

Następnie: „Sednem tego wszystkiego i najważniejszą rzeczą jest jego rodzina i Priscilla, która kocha go od 14 roku życia” – wyjaśnił.

„Tak wiele dla siebie znaczyli. I po prostu chciałem, żeby poczuła się, jakbyśmy oddawali mu sprawiedliwość” – kontynuował Butler.

„Była tak niesamowicie konkretna w sprawach, że poczuła jego esencję. To była taka ulga. Po prostu poczułem, jak moje serce wznosi się, gdy pomyślałem: „Teraz, bez względu na to, co mówią inni”, zakończył.

Butler później zalał się łzami, gdy dowiedział się, że Priscilla polubił ten film

Priscilla Presley napisała Butlerowi notatkę, w której wyraziła wdzięczność po obejrzeniu filmu po raz pierwszy.

Elvis Reżyser Baz Luhrmann przekazał reakcję swoją i Butlera po przeczytaniu notatki Priscilli.

Powiedział jednak Expressowi: „Mogę ci powiedzieć, to bardzo proste. Dla Austina i dla mnie nigdy nie będzie lepszej recenzji w naszym życiu”.

Reżyserka kontynuowała: „Nie wiedzieliśmy, co ona sobie pomyśli. Byliśmy motylami. Ale mogę ci powiedzieć, że kiedy napisała list, Austin rozpłakał się. To prosta prawda. Czy możesz sobie wyobrazić tę odpowiedzialność?

Priscilla następnie po jej notatce złożyła publiczną deklarację poparcia dla filmu.

„Dla ciekawych nowego filmu Elvisreżyserka przygotowała ostatnio dla mnie prywatny pokaz i [Elvis’ friend] Jerry Schilling w studiu Warnera. Ta historia dotyczy Elvisa i [manager] Związek pułkownika Parkera. To prawdziwa historia opowiedziana genialnie i twórczo, którą tylko Baz, w swój niepowtarzalny artystyczny sposób, mógł dostarczyć.” Dallas absolwent, 76 lat, napisał na Facebooku w piątek, 29 kwietnia.

„Austin Butler, który grał Elvisa, jest wybitny”.

Elvis shimmy do kin 24 czerwca.

Film zostanie wyemitowany w HBO Max 45 dni po debiucie jego kinowej emisji.

POWIĄZANE: Austin Butler twierdzi, że 5-miesięczne przesłuchanie „Elvis” „Put Him Through the Wringer”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button