Rozrywka

Austin Butler twierdzi, że 5-miesięczne przesłuchanie „Elvisa” „Przepuść go przez wyciskacz”

Został tylko jeden dzień do filmu o debiucie życia Elvisa Presleya, Austin Butler ujawnił przesłuchanie do Elvis nie przypominał żadnego innego, jakiego do tej pory doświadczył. Aktor, który gra w filmie Króla Rock and Rolla, powiedział, że rygorystyczny, pięciomiesięczny proces przesłuchania „przeprowadził go przez wyżymaczkę”. Jednak to było nic w porównaniu z naciskiem, jaki Butler położył na sobie, aby oddać sprawiedliwość nie tylko artyście, ale także jego rodzinie, w tym Lisie Marie Presley i jej matce Priscilli.

Austin Butler | Weiss Eubanks/NBCUniversal

Austin Butler zanurzył się we wszystkim, co Elvis Presley, aby zapewnić mrożący krew w żyłach występ

Butler zanurzył się w życiu i muzyce Elvisa Presleya po obsadzeniu go w roli Króla Rock and Rolla w filmie Baza Luhrmanna Elvis.

Butler nie tylko chciał lepiej zrozumieć osobowość Elvisa, ale także musiał opanować swoją mowę, maniery i styl śpiewu Presleya, aby uniknąć jego interpretacji roli, która wygląda bardziej jak odtwórca.

Elvis reżyser Baz Luhrmann był pod takim wrażeniem pracy, jaką Butler wykonał, aby oddać sprawiedliwość roli, że on: tweetował test kamery 2019, aby pokazać umiejętności aktora. Efektem całej jego ciężkiej pracy jest mrożący krew w żyłach.

W filmie wczesny głos Elvisa jest śpiewany wyłącznie przez Butlera.

Jednak wraz z wiekiem piosenkarza głos Butlera miesza się z taśmami Elvisa w średnim wieku, aby nadać jak najbardziej podobny ton głosu, decyzja Luhrmanna.

Austin Butler mówi, że proces przesłuchania do „Elvisa” trwał pięć miesięcy

W rozmowie z Kelly Clarkson dla Pokaz Kelly ClarksonButler zepsuł rygorystyczne pięciomiesięczne przesłuchanie dla Luhrmanna.

Przyznał, że proces ten nie przypominał niczego, co kiedykolwiek robił. Butler mówił o wstrząsającym końcowym teście ekranowym, kiedy reżyser zmienił wszystko, co przygotował.

„Wysłałem Bazowi wideo, w którym zagrałem piosenkę „Unchained Melody”” – wyjaśnił Butler.

Aktor poleciał później do Nowego Jorku, gdzie spotkał Luhrmanna i rozmawiali przez trzy godziny. Reżyser następnie zaprosił Butlera do czytania do roli Presleya.

Luhrmann poprosił Butlera, aby następnego dnia przeczytał ponownie i zaśpiewał mu kilka piosenek.

„Skończyło się na tym, że robiliśmy to przez pięć miesięcy” – ujawnił aktor. „To było niepodobne do żadnego procesu przesłuchania, przez który kiedykolwiek przeszedłem”.

„Wtedy przyszedł czas na test ekranowy” – powiedział Butler. „Przygotowałem wszystko do testu ekranowego i tego dnia Baz zmienił wszystko. Miałem zrobić kilka scen, a on zmienił sceny” – wyjaśnił.

Luhrmann zamienił również piosenki, które Butler z trudem przygotował do testu ekranowego.

„Przeprowadził mnie przez dzwonek, ale teraz wiem, że to dlatego, że lubi być bardzo spontaniczny na planie. Nie sądziłem, że dostałem tę rolę, ale tydzień później obudziłem się, gdy zadzwonił do mnie Baz” – podsumował.

Butler myślał, że ma tę rolę, jednak Baz Luhrmann miał inne plany

Butler powiedział Clarksonowi, że kiedy otrzymał telefon od Luhrmanna, nie był pewien, co o tym sądzić.

Luhrmann był „bardzo dramatyczny”, powiedział Butler o ich rozmowie.

„Brzmiał trochę przygnębiony. Powiedział mi, że chce być pierwszym, który powie „czy jesteś gotowy do lotu z panem Presleyem?”. To był najwspanialszy telefon w historii”.

Komentarz Luhrmanna pochodzi bezpośrednio z pierwszego zwiastuna wydanego dla Elvis. W tytułowej scenie między pułkownikiem Tomem Parkerem, granym przez Toma Hanksa, a Butlerem, pułkownik pyta Presleya, czy jest gotowy do lotu.

Odpowiedź Presleya: „Tak, jestem gotowy, gotowy do lotu”.

Elvis shimmy do kin 24 czerwca.

Film zostanie wyemitowany w HBO Max 45 dni po debiucie jego kinowej emisji.

POWIĄZANE: Austin Butler „Nie wiedziałem, co robić” po zagraniu w Elvisa Presleya: „Przez dwa lata, to było całe moje życie”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button