Rozrywka

Baby Mo urodziło się w tragedii w „Fear the Walking Dead”

Streszczenie odcinka Fear the Walking Dead wyemitowanego dziś wieczorem, w niedzielę, 8 maja, obiecuje napiętą fabułę obracającą się wokół jednej z najmłodszych postaci programu AMC: „Kiedy dziecko Mo znika w wieży, Dorie senior znajduje się w wyjątkowej sytuacji by udowodnić swoją wartość przed coraz bardziej paranoicznym Strandem”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak widzieliśmy do tej pory w serialu zombie, Morgan (Lennie James) i Grace (Karen David) zaopiekowali się osieroconym niemowlęciem. Kim więc jest biologiczna mama Baby Mo w Fear the Walking Dead?

Historia jest tragiczna, ale może również pomóc Grace wyjść z żalu po stracie własnego dziecka. Czytaj dalej, Fear the Walking Dead fani…

Biologiczna matka Mo, Rachel, zginęła, próbując zapewnić jej bezpieczeństwo.Źródło: AMC

Rachel w „Fear the Walking Dead”

Fani byli świadkami tego, co stało się z biologicznymi rodzicami Mo, Rachel (Brigitte Kali Canales) i Isaac (Michael Abbott Jr.) w sezonie 6. W premierze szóstego sezonu „The End Is the Beginning” Isaac, który służył jako sanitariusz Marines, pomaga Morganowi odeprzeć łowcę nagród. Ale zanim Rachel, żona Izaaka, rodzi, Izaak zostaje ugryziony przez spacerowicza. Zanim się odwróci – i zanim Rachel będzie musiała go uśpić – Isaac sugeruje, by nazwali swoje dziecko Morgan po jego nowym przyjacielu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Tymczasem Rachel przetrwała do finału szóstego sezonu, „Początek”, kiedy koło pickupa miażdży jej nogę, gdy próbuje zmienić oponę. Próbuje zaimprowizować szynę, aby mogła bezpiecznie odprowadzić siebie i swoje dziecko, ale to nie działa. Więc wkłada dziecko Mo do plecaka, przywiązuje się do Rufusa, swojego psa i mówi Rufusowi, aby znalazł innych ludzi do wychowania Mo, knebluje się, aby chronić córkę i psa, a następnie śmiertelnie dźga się w brzuch.

A później Morgan i Grace widzą Rufusa prowadzącego w ich stronę ożywioną Rachel. Morgan dźga chodzącą wersję Rachel w głowę, zabijając ją na dobre. A potem on i Grace słyszą płacz dziecka z plecaka Rachel i ratują Mo.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Showrunnerzy „przybliżają do siebie rodzinę Morgana, Grace i dziecka”.

Morgan i Grace w końcu decydują się na wychowanie małego Mo jako własnego, mimo że Grace „w tym momencie historii naprawdę nie poradziła sobie ze stratą, którą poniosła w zeszłym sezonie”, powiedział w październiku zeszłego roku w rozmowie z Decider współtwórca serialu Andrew Chambliss. (Na wypadek, gdybyś przegapił ten bolesny moment w sezonie 6, dziecko Grace, Athena, urodziło się martwe z powodu narażenia na promieniowanie w wyniku katastrofy jądrowej).

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak w odcinku „Sześć godzin” sezonu 7 Grace przewraca nową stronę z dzieckiem Mo, jak wyjaśnił współshower Ian Goldberg. „Jednym z kluczowych aspektów tego odcinka i tego, o co chodziło emocjonalnie, jest Grace na początku, która czuje się tak odizolowana i odłączona od tego dziecka, że ​​nawet nie śpiewałaby dziecku” – powiedział Ian.

Ian kontynuował: „I wiedzieliśmy, że pod koniec odcinka, w oparciu o podróż, którą odbyła, będzie śpiewać dziecku i to będzie symbol akceptacji i związku z tym dzieckiem. … Więc dziecko zawsze miało przeżyć, ponieważ chcieliśmy, aby skończyło się w miejscu nadziei i rzeczywiście zbliżało do siebie rodzinę Morgana, Grace i dziecka, nawet w dość strasznym świecie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button