Rozrywka

Bachelor Nation Pary, które wciąż są silne

Niektóre podziały Bachelor Nation uderzają mocniej niż inne.

Po miesiącach spekulacji Becca Kufrin potwierdził we wrześniu 2020, że ona i Garrett Yrigoyen zakończył swoje zaręczyny.

„Nie sądzę, by dla nikogo to było szokiem, ale Garrett i ja postanowiliśmy zakończyć nasze zaręczyny” – powiedziała pani Bachelorette w sezonie 14 w swoim podcaście „Bachelor Happy Hour”. „Po wielu rozmowach podjęliśmy tę decyzję. To nie było coś, do czego dotarliśmy dopiero jednej nocy” – kontynuowała. „Nie opierał się wyłącznie na jednym poście na Instagramie lub opiniach lub komentarzach kogoś innego. Jest w tym znacznie więcej. W każdym związku jest wiele warstw i nie do mnie należy ujawnianie szczegółów. To niczyja sprawa poza tym, co ci teraz mówię.

Ta dwójka zaręczyła się w finale konkursu w sierpniu 2018 r. Panieński. Fani wiedzieli, że w raju są kłopoty po tym, jak Kufrin nagrał emocjonalny odcinek „Bachelor Happy Hour” o wsparciu Yrigoyena dla policji pośród ruchu Black Lives Matter w czerwcu 2020 r. z cohostem Rachel Lindsay.

„Tylko dlatego, że podjęliśmy tę decyzję teraz, nie odbieramy wszystkich lat i niezliczonych wspomnień, które razem stworzyliśmy” – powiedział Kufrin. „Zawsze będę spoglądać wstecz na ten czas w moim życiu z tak wielką wdzięcznością i miłością”.

Wcześniej w 2020 roku Colton Underwood oraz Cassie Randolph nazwał to rezygnuje. Duet poznał się i zakochał podczas kręcenia sezonu 23. Kawaler, który został wyemitowany w 2019 roku.

„Cassie i Colton mają wspaniałą przyjaźń, ale tak właśnie było w większości ich związku” – powiedział źródło Nas. „Po prostu zawarli dobrych partnerów i naprawdę wspaniałych przyjaciół. Przyjaciele z Colton i Cassie wiedzieli, że to nadchodzi przez jakiś czas, pod koniec byli właściwie tylko współlokatorami.

Dwójka obiecała pozostać przyjaciółmi w swoich oświadczeniach na temat ich rozstania.

„Colton i ja zerwaliśmy, ale postanowiliśmy pozostać częścią siebie nawzajem [sic] zyje. Po tym wszystkim, przez co przeszliśmy, łączy nas wyjątkowa więź, która zawsze tam będzie” – napisał 29 maja Randolph.

Underwood dodał: „Czasami ludzie mają być po prostu przyjaciółmi – ​​i to jest w porządku. Oboje ogromnie się rozwinęliśmy i wiele razem przeszliśmy – więc to nie koniec naszej historii, to dla nas początek zupełnie nowego rozdziału”.

Byli później przestali się obserwować w mediach społecznościowych po tym, jak Randolph oskarżył Underwooda o próbę zarabiania na ich podziale. Wyszedł jako wesoły w 2021 roku.

W tym samym roku w programie pojawiło się wiele rozłamów, z Clare Crawley oraz Dale Moss, Tayshia Adams oraz Zac Clark, Katie Thurston oraz Blake Moynes wszyscy kończą swoje zobowiązania.

Kawaler franczyza kojarzy się od 2002 roku. W 2003 roku Trista Rehn oraz Ryan Sutter została pierwszą parą Bachelor Nation, która przeszła do ołtarza. Dwójka, która poznała się podczas kręcenia pierwszego sezonu Panieńskiobchodzony 18-lecie małżeństwa w grudniu 2021 r.

Przewiń, aby zobaczyć pełną listę aktualnych par Bachelor Nation:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button