Rozrywka

Bachelorette JoJo Fletcher i Jordan Rodgers są małżeństwem po 6 latach randek

Wreszcie! Po dwukrotnym przełożeniu zaślubin, JoJo Fletcher oraz Jordana Rodgersa są oficjalnie małżeństwem.

Przeczytaj artykuł

Fletcher (31 l.) i Rodgers (33 l.) wymienili osobiste przysięgi w Sunstone Winery w Santa Ynez w Kalifornii w sobotę 14 maja, Ludzie raporty. Licencjat sezon 20 ałun Becca Tilley służył jako druhna i pals Bachelor Nation Krucze Bramy oraz Adam Gottschalk byli wśród uczestników.

„Minęło tak dużo czasu, że na przykład, przechodząc przez ceremonię i wchodząc na przyjęcie, aby imprezować i bawić się z naszymi przyjaciółmi, jesteśmy tak podekscytowani” Fletcher powiedział do Nas o ślubie pod koniec zeszłego miesiąca. „Możemy się rozpuścić i po prostu powiedzieć:„ Udało nam się! Udało nam się tutaj. Robimy to”.

Jordan Rodgers i JoJo Fletcher AFF-USA/Shutterstock

Para poznała się w 12 sezonie Panieński w 2016 roku. Po nawiązaniu znajomości, Fletcher i Rodgers opuścili serial ABC zaangażowani i szczerze opowiadali o swojej podróży do szczęśliwego życia.

W maju 2019 roku mieszkaniec Teksasu otworzył się na temat trudnej sytuacji, która skłoniła ich do dalszej pracy nad swoim związkiem. „Jesteśmy w najlepszym miejscu w historii, powiem ci”, powiedziała wyłącznie Nas tygodniowo wtedy. „Byliśmy bardzo otwarci, że nasz pierwszy rok był trudny — nie był najłatwiejszy. Na pewno mieliśmy kilka kamienistych, kamienistych momentów, ale to były lata dojrzewania. I tak jesteśmy na najlepszym etapie naszego związku. Życie po prostu staje się coraz lepsze, coraz bardziej się zakochujesz. Brzmi tandetnie, ale to prawda”.

Później w tym samym roku Rodgers zaskoczył Fletchera, proponując ponownie nowy pierścionek zaręczynowy.

Przeczytaj artykuł

„Kocham @joelle_fletcher całym sercem!! Zawsze chciałem ponownie zaproponować, bez kamer, producentów, bez dramatu… tylko my”, napisał na Instagramie w sierpniu 2019 roku, trzy lata po tym, jak zadał pytanie. „Nasze pierwsze zaręczyny były tak prawdziwe i wiele dla nas znaczyły, ale kiedy zaczynamy planować nasz ślub na przyszły rok, chciałem zrobić to od nowa, NA MY SPOSÓB! Kupiłem więc nowy pierścionek, ułożyłem plan (który prawie się nie rozpadł kilka razy) i znowu upadłem na jedno kolano”.

Mimo że para z reality TV planowała zawiązać węzeł w maju 2020 r., Fletcher i Rodgers musieli dwukrotnie zmieniać harmonogram w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Przeczytaj artykuł

„W tym momencie robimy to bez względu na wszystko” – powiedział komentator sportowy Nas w sierpniu 2021 o ich trzeciej próbie zaplanowania ślubu. „Myślę, że to tylko osobista decyzja. Lubić [for] dla niektórych ważniejsze było powiedzenie: „Słuchaj, po prostu chcę się ożenić. Nie obchodzi mnie to wszystko. A dla mnie i Jordana czuję, że czas zawsze działał na naszą korzyść i zawsze po prostu podchodziliśmy do rzeczy w tempie, w którym czuliśmy się najbardziej komfortowo i tak długo czekaliśmy.

Dodał: „Chcę, aby było to wszystko, o czym oboje marzyliśmy i chcieliśmy, aby wszyscy tam byli. Więc to osobista decyzja, ale powiedziałbym, że jeśli ktoś jeszcze czeka, po prostu wiedz, że będzie warto. Ten dzień nie jest mniej wyjątkowy tylko dlatego, że musiałeś go przenieść. Jeśli już, to jest bardziej wyjątkowe. Kiedy dzieje się życie, po prostu rzucamy ciosami”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button