Rozrywka

„Bad Hair Day”: Poznaj Doctor Stars z najnowszego serialu TLC Reality

TL; DR:

  • Dzień złej fryzury to najnowsza transformacyjna seria medyczna TLC.
  • Program śledzi trzech lekarzy, którzy leczą pacjentów z chorobami takimi jak łysienie, trichotillomania i niechciany wzrost włosów.
  • Premiera 24 sierpnia o 22:00 ET.

Zły dzień z włosami może pogorszyć nastrój każdego. Ale problemy, z jakimi borykają się pacjenci w nowej serii TLC Dzień złej fryzury wykraczają daleko poza wiotkie, kędzierzawe lub tępe loki. Mają do czynienia z poważnymi schorzeniami, takimi jak łysienie, trichotillomania i łuszczyca. Na szczęście są eksperci medyczni, którzy mogą pomóc złagodzić ból, frustrację i zakłopotanie, które uprzykrzają im życie.

TLC „Bad Hair Day” rzuca światło na włosy i zdrowie

TLC przedstawiła już widzom dr Sandrę Lee (znaną również jako dr Pimple Popper), a także podologów Moje stopy mnie dobijają. Teraz z Dzień złej fryzury, sieć rzuca światło na dermatologów i ekspertów od odbudowy włosów, którzy sprawiają, że problemy z włosami to ich biznes.

„Dr. Lopez, dr Phipps i dr Singh są pierwszymi w swojej klasie profesjonalistami medycznymi, a ich umiejętność zmieniania życia pacjentów jest naprawdę inspirująca” – powiedział w oświadczeniu Howard Lee, prezes TLC Streaming and Network Originals.

Wszyscy trzej lekarze są zaangażowani w robienie wszystkiego, co mogą, aby poprawić zdrowie ludzi i ich wizerunek.

„Włosy naprawdę wpływają na zdrowie psychiczne ludzi i ich samoocenę” – wyjaśnił Phipps w zwiastunie dla Dzień złej fryzury. W klipie (udostępnionym przez TLC w dniu Świergot), jedna kobieta mówi, że utrata włosów była „najniższym punktem w moim życiu”. Mężczyzna z wypadaniem włosów mówi, że patrzenie w lustro stało się „nie do zniesienia”.

Na szczęście wiele schorzeń można leczyć.

„Jest dobra wiadomość”, mówi Singh. „Jesteśmy tutaj, aby pomóc.”

Dzień złej fryzury premiera środa, 24 sierpnia o 22:00 czasu wschodniego na TLC.

Dr Isha Lopez jest dermatologiem w Houston

Leczenie wypadania włosów | BSIP / Universal Images Group za pośrednictwem Getty Images

POWIĄZANE: Will Smith uderzył Chrisa Rocka i jako ktoś z łysieniem, rozumiem

Dr Isha Lopez jest dermatologiem pracującym w Houston. Jej pacjenci to kobieta, która jest świadoma swojej łuszczycy, mężczyzna, który używa włosów, aby ukryć duży narośl na głowie, oraz para, która uważa, że ​​jej partner cierpi na „syndrom śmierdzących włosów”.

Dr Angie Phipps jest chirurgiem zajmującym się odbudową włosów w Raleigh w Północnej Karolinie

Dr Angie Phipps jest chirurgiem zajmującym się odbudową włosów w Raleigh w Północnej Karolinie. Ma zachowanie przy łóżku w domu, co sprawia, że ​​pacjenci czują się swobodnie. Jej pacjenci przyjeżdżają z całych Stanów Zjednoczonych na leczenie oparzeń trzeciego stopnia, łysienia typu męskiego i trichotillomanii, zaburzenia wyrywania włosów.

Dr Meena Singh jest chirurgiem zajmującym się odbudową włosów w Kansas City

Dr Meena Singh jest absolwentką Harvard Medical School, która praktykuje w Kansas City. Na co dzień boryka się z wieloma kryzysami związanymi z włosami, w tym nadmiernym porostem włosów, łysieniem trakcji i kłopotliwym wypadaniem włosów.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: Dr Pimple Popper ujawnia swoją nową ulubioną procedurę, ale to nie jest pop (ekskluzywny)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button