Rozrywka

„Bad Vegan”: Anthony Strangis ma dziwaczne powiązania z GOP

Anthony Strangis jest prawdopodobnie jedną z najbardziej zbiorowo znienawidzonych osób w ostatnich miesiącach — wszystko dzięki filmowi dokumentalnemu Netflix. Bad Vegan: Sława. Oszustwo. Uciekinierzy śledził upadek restauratorki Sarmy Melngailis ze sławy i fortuny oraz człowieka stojącego za tym wszystkim, Strangisa.

Strangisowi udało się uciec prawie bez szwanku, choć jego zbrodnie były ogromne. Teraz okazuje się, że ma dziwaczne powiązania z GOP.

Anthony Strangis odegrał ogromną rolę w upadku Sarmy Melngailis

Sarma Melngailis z Pure Food and Wine i teraz Zły Weganin sława | Netflix przez Youtube

Melngailis był kiedyś właścicielem słynnej surowej, wegańskiej restauracji o nazwie Pure Food and Wine. Miała również spółkę zależną, One Lucky Duck Juice i Takeaway. Jednak sprawy potoczyły się nie tak, gdy poznała Strangisa, który był wtedy przez Shane’a Foxa.

Według jej relacji, Melngailis zauważyła go na Twitterze dzięki jego częstym komunikacjom i wzmiankom o aktorze Alecu Baldwinie. W tamtym czasie Strangis posługiwał się szeregiem nazw kont, w tym Mr. Fox i Mr. LongBottoms.

Strangis oznaczył surowego wegańskiego szefa kuchni krytykującego Ricka Perry’ego w jednym ze swoich pierwszych tweetów. Oboje zaczęli flirtować, a potem spotykać się. Następnie Strangis zaczął prosić ją o ogromne sumy pieniędzy, wyjaśniając swoją karierę jako tajnego agenta. Sprawił również, że uwierzyła, że ​​może uczynić jej psa nieśmiertelnym i wprowadzić ją do społeczeństwa, które uczyni ją bogatą i szczęśliwą – tylko jeśli wyjdzie za niego za mąż, co zrobiła.

Z taką obietnicą sprzedano Melngailis. Zaczęła kraść pieniądze z kont swojej restauracji, aby wysłać Strangis, a kwoty w krótkim czasie sięgnęły nawet 2 milionów dolarów. Ta dywersyfikacja funduszy ostatecznie spowodowała, że ​​Melngailis nie było stać na płacenie swoim pracownikom i zorganizowali publiczny strajk.

Wegański szef kuchni poświęcił trochę czasu na przegrupowanie i zebrał wystarczające fundusze na otwarcie. Jednak pracownicy ponownie odeszli po tym, jak nie zapłacili im po raz drugi. W rezultacie jej firma upadła, zamykając się w 2015 roku. Melngailis i Strangis wyruszyli w drogę przez około rok, dopóki policja nie aresztowała ich w hotelu w Tennessee.

Zostali przeniesieni do Nowego Jorku, aby odpowiedzieć za swoje zbrodnie, każdy przyznał się do winy. Melngailis został oskarżony o wielką kradzież, plan oszustwa i oszustwa podatkowe. Odsiedziała cztery miesiące w więzieniu po zawarciu ugody.

Z drugiej strony Strangis został oskarżony o cztery zarzuty wielkiej kradzieży czwartego stopnia i został skazany na pięć lat w zawieszeniu. Został zwolniony dwa lata wcześniej.

Anthony Strangis miał dziwne powiązania z GOP

Strangis i Melngailis rozwiedli się w 2018 roku. Do 2019 roku nadal utrzymywali ze sobą kontakt, ale ze strony Melngailis to dlatego, że pilnowała swojego psa Leona, a także dlatego, że przygotowywano film dokumentalny Netflixa.

Melngailis napisał na Twitterze o możliwym sabotażu w związku z bałaganem na Katie Hill. Hill przyznała, że ​​miała nieodpowiednie relacje z pracownikiem kampanii, zanim została demokratyczną członkinią Kongresu USA w Kalifornii, jak donosi Politico. Jej skandal nasilił się, gdy na konserwatywnej stronie internetowej wyciekły nagie zdjęcia. Zrezygnowała z Kongresu w 2019 roku.

Kiedy Strangis zobaczył tweety, zadzwonił do niej, nawiązując do wcześniejszych informacji o rezygnacji Hilla i zdjęciach. Cztery dni później poinformowała go o filmie dokumentalnym: Zły Weganin. Vanity Fair donosi, że w rozmowie jest kilka szczegółów, które mogły nie trafić do filmu dokumentalnego.

Według publikacji, kiedy Melngailis upierał się, że Strangis znów wykonał swoje stare sztuczki, dając do zrozumienia, że ​​ma wiedzę poufną, sugerował, że pracuje za kulisami w polityce. Strangis, zgodnie z Vanity Fair, powiedział, że pracował jako konsultant polityczny i strateg.

Siostra Strangisa powiedziała, że ​​powiedział im, że dostał pracę w Partii Republikańskiej, być może wyjaśniając, dlaczego twierdził, że miał poufną wiedzę na temat zdjęć.

Czym są do tej pory Anthony Strangis i Sarma Melngailis?

” src=”https://www.youtube.com/embed/pgKYwvvr7Uc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Vanity Fair stwierdza, że ​​Strangis poślubił prawicową pisarkę RedState odpowiedzialną za klęskę Hilla: Jennifer Van Laar. Oboje związali węzeł w sierpniu 2021 roku, po tym, jak zatrudniła go do ochrony przed groźbami śmierci do zdjęć.

Z drugiej strony, jeśli jej Instagram jest czymś, na co warto zwrócić uwagę, Melngailis spędza czas ze swoim psem Leonem. Wyraziła też chęć otwarcia kolejnej restauracji.

ZWIĄZANE Z: „Bad Vegan”: Sarma Melngailis podobno miała romans ze swoim adwokatem podczas procesu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button