Rozrywka

Bar Hamptons Ruschmeyer traci licencję na alkohol z powodu tańczących klientów

Więcej informacji: hamptony Amber Heard zauważyła zakupy spożywcze w Hamptons Julia Koch kupuje zabytkowy dom w Hamptons wystawiony za 75 milionów dolarów Amber Heard zauważyła na dyskretnej kolacji w Hamptons Michael Rubin przywozi listę A z 4 lipca z powrotem do Hamptons

Nikt nie odciął nóg!

Popularny spot Hamptons Ruschmeyer’s utracił tymczasową licencję na alkohol za złamanie postanowień SLA, w tym zasady „zakaz tańca”.

Lokalizacja w Montauk otrzymała licencję tymczasową w maju wraz z szeregiem zasad dotyczących sposobu prowadzenia obiektu z powodu problemów, jakie miasto East Hampton w stanie Nowy Jork miało tam w zeszłym roku.

Przedstawiciel SLA mówi Page Six, że „otrzymali skierowanie z Departamentu Policji w East Hampton, że 10 czerwca funkcjonariusz odpowiada na niesfornego patrona udokumentowanych klientów Ruschmeyera tańczących w dwóch oddzielnych obszarach wewnątrz zakładu, z naruszeniem ich zatwierdzonego tymczasowego pozwolenie na sprzedaż detaliczną.”

Dodatkowo, jednym z warunków lokalu, który ma teraz działać „wyłącznie jako restauracja”, było to, że mogli mieć „tylko muzykę nagraną w tle (na przykład bez DJ-ów)”.

Ale SLA mówi nam, że „odkryli również reklamy wydarzeń DJ-skich w serwisach społecznościowych”.

I tak jak nienawidzący chusteczek tata kaznodzieja z klasyka Kevina Bacona, SLA anulowało swoje tymczasowe zezwolenie 13 czerwca.

W miejscu tym nie miały być tańce ani DJ-e. Musiał też zamknąć się o 1 w nocy. Mapy Google

Ale to nie musi oznaczać końca imprezy. Powiedziano nam, że obecnie czeka nas pełna licencja na alkohol dla firmy.

Inne postanowienia obejmowały, że co noc przestrzeń ma siedmiu ochroniarzy i zostanie zamknięta o 1 w nocy

Nie można było uzyskać komentarza od Ruschmeyera.

W zeszłym roku to miejsce, które przyciągało awanturniczą, dwudziestoparoletnią publiczność, trafiło na pierwsze strony gazet, gdy podcaster „Call Her Daddy” Alex Cooper uderzył ich za wyrzucenie jej po tym, jak zapłaciła bramkarzowi, żeby wpuścił ją i kilku kumpli do środka.

„Jestem cholernie wkurzona” powiedziała w swoim programie, wyjaśniając, że zostali wyrzuceni, ponieważ nie mieli opasek.

„W tym momencie poczułam się zlekceważona, poczułam się pokrzywdzona… Jest nas sześcioro, stojących w ulewnym deszczu bez pieprzonej godności i bez opasek” – powiedziała.

Wszystko skończyło się dobrze, kiedy później poznała właściciela. „Facet Ruschmeyera był taki miły; taki miły koleś – powiedziała. “Ogólnie rzecz biorąc, świetne wibracje.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button