Rozrywka

Beanie Feldstein z Broadwayu jest zaręczona z dziewczyną Bonnie Chance Roberts po 4 latach randkowania

Jej największa gwiazda! Czapka Feldstein i wieloletni partner Bonnie Chance Roberts są zaręczeni.

Przeczytaj artykuł

„Tak, kochanie” Mądrala 28-letnia aktorka podpisała pokaz slajdów na Instagramie w czwartek, 23 czerwca, wraz ze zdjęciami romantycznej propozycji. Jedno zdjęcie pokazało Robertsa na jednym kolanie, podczas gdy inne przedstawiało Feldsteina pochylającego się w szoku.

Pals Noe Galvin oraz Ali Wong świętowali kamień milowy tej pary w komentarzach, z których każdy upuścił kilka emotikonów. „Gratulacje!!! ” napisał brytyjski YouTuber Tanya Burr.

Feldstein rzuciła się na swojego przyszłego małżonka w relacji na Instagramie, dzieląc się swoim wstępnym ogłoszeniem z piosenką ABBA grającą w tle. „@bonnie_chance sprawiasz, że jestem szczęśliwszy, niż sądziłem, że to możliwe” – dodała gwiazda Broadwayu. „Kocham cię.”

Przeczytaj artykuł

The Pani Ptak aktorka poznała Robertsa w 2018 roku podczas pracy nad filmem Jak zbudować dziewczynę, w którym Feldstein zagrała Johannę Morrigan. Ze swojej strony Roberts była producentem filmu. Ta dwójka uczyniła swój romans na Instagramie oficjalnym jesienią.

„Zrobiłem to zdjęcie @bonnie_chance w noc, kiedy wiedziałem, że się w niej zakochałem”, Feldstein napisał słodki hołd urodzinowy w grudniu 2018 r. „Wyśmiewała się z moich umiejętności gry w kręgle, a potem założyła karaoke na tyle głośno, że cały Londyn mógł to usłyszeć ją. Jest najjaśniejszą, najgłupszą, najcieplejszą, najbardziej kochającą kobietą i nie mogę uwierzyć, że jest moja. Wszystkiego najlepszego, kochanie. Zasługujesz na świat”.

Beanie Feldstein z Broadwayu jest zaręczona z dziewczyną Bonnie Chance Roberts po 4 latach randkowania
Czapka Feldstein i Bonnie Chance Roberts. Matt Baron/Shutterstock

W sierpniu 2020 roku para obchodziła drugą rocznicę, a nominowana do Złotego Globu zasugerowała później, jaka przyszłość może przynieść jej i Robertsowi. „Mam nadzieję, że za szesnaście lat będę mieszkać w Nowym Jorku lub Londynie, poślubić moją dziewczynę i mieć dzieci i szczeniaki biegające wokół, podczas gdy oboje będziemy robić filmy, programy i sztuki, które będą znaczące, ekscytujące i głębokie” – powiedziała Gwar w czerwcu 2021 r.

Przeczytaj artykuł

The Amerykańska historia kryminalna: oskarżenie aktorka wcześniej otworzyła się na nadzieję, że jej film Mądrala wywarł wpływ na społeczność LGBTQ+. Olivia Wildefilmy o dojrzewaniu Kaitlyn Dever jako queerowy lead.

„Moja partnerka jest kobietą” – powiedział Feldstein podczas panelu w 2019 roku. „Jest scena miłosna między dwiema dziewczynami, które majstrują przy swoich tenisówkach i nie mogą zdjąć dżinsów. Wszystkie te momenty doprowadzają mnie do łez, ponieważ reprezentacja jest naprawdę ważna. …Myślę, że gdybym mógł zobaczyć nasz film wcześniej, odnalazłbym się trochę wcześniej.”

Wiadomość o zaręczynach Feldsteina pojawia się wkrótce po jej odejściu z Broadwayu Zabawna dziewczyna został ogłoszony. Pochodząca z Kalifornii obecnie występuje jako Fanny Brice, rola, której pomysłodawcą jest Barbra Streisandi zakończy produkcję we wrześniu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button