Rozrywka

„Below Deck Down Under” to oryginalny pawi, ale wkrótce pojawi się na Bravo

Najnowszy program z serii Below Deck to Below Deck Down Under, który śledzi członków załogi M/Y Thalassa, którzy wyruszają z różnymi grupami gości czarterowych na australijskie Morze Koralowe.

Seria spin-off rozpoczęła się od drugiego gulaszu z Below Deck Mediterranean Aesha Scott i nowych gwiazd: kapitana Jasona Chambersa, szefa kuchni Ryana McKeown, gulaszu Tumi Mhlongo i Magdy Ziomek, Bosuna Jamie Sayeda oraz majtków Culvera Bradbury, Brittini Burton i Benny Crawley.

Wraz z postępem sezonu do ekipy dołączyli również Nate Post i Taylor Dennison.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż pozostałe trzy programy Below Deck były emitowane na Bravo, australijska seria pierwotnie ukazała się wyłącznie w Peacock.

Podczas gdy wiele osób pozbyło się pakietów telewizyjnych zamiast subskrybować usługi przesyłania strumieniowego, inni trzymali się swoich zwykłych planów kablowych. Ci z tej drugiej grupy mogą się zastanawiać, czy oryginał Peacocka pojawi się w Bravo w pewnym momencie w przyszłości.

Bravo oficjalnie ogłosiło datę premiery debiutanckiego sezonu Below Deck Down Under.

Źródło: PeacockArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Czy „Below Deck Down Under” Peacocka będzie kiedykolwiek emitowany na Bravo?

Fani Below Deck są podekscytowani, że kolejny spin-off oficjalnie dołączył do franczyzy (i że Aesha, ulubieniec fanów, powróciła — i awansowała!), ale niektórzy nie byli początkowo tak zachwyceni, że serial był emitowany wyłącznie w subskrypcji NBCUniversal usługa przesyłania strumieniowego, Paw.

W końcu subskrypcja premium Peacock kosztuje 4,99 USD miesięcznie, co obejmuje ograniczone reklamy, podczas gdy konto Peacock Premium Plus kosztuje 9,99 USD miesięcznie.

Ponieważ na Bravo pojawiły się inne oryginały Peacocka, wielu miało nadzieję, że tak samo będzie w przypadku Below Deck Down Under.

Wcześniejsze oryginalne programy rzeczywistości, takie jak The Real Housewives Ultimate Girls Trip (RHUGT) i sezon 4 The Real Housewives of Miami (RHOM), które pierwotnie zadebiutowały w Peacock, po zakończeniu sezonu zostały wyemitowane w Bravo.

Chociaż RHUGT był pierwotnie wyemitowany w Peacock od 15 listopada do 9 grudnia 2021 r., miał premierę w Bravo dopiero 8 lutego 2022 r.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Z kolei czwarty sezon RHOM miał premierę na streamie 16 grudnia, a zakończył się 10 marca 2022 roku. Seria The Housewives rozpoczęła się na Bravo 5 kwietnia, niecały miesiąc po tym, jak spotkanie zakończyło się na Peacock.

Below Deck Down Under idzie w ślady RHOM, ponieważ premiera serialu będzie miała miejsce w Bravo niecały miesiąc po zakończeniu w Peacock. Finał pierwszego sezonu pojawił się na streamie 23 czerwca, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na Bravo w poniedziałek, 11 lipca 2022 r. o 21:15 czasu wschodniego.

Źródło: Paw

Jamie Sayed

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany bezpośrednio po premierze 7 sezonu Below Deck Med, co oznacza, że ​​fani serii Below Deck będą mieli podwójny film 11 lipca.

Po premierze serialu na Bravo, nowe odcinki Below Deck Down Under będą emitowane co tydzień we wtorki o 21:00 czasu wschodniego na Bravo.

Ile odcinków to „Below Deck Down Under”?

Oprócz pytań dotyczących potencjalnego debiutu Bravo w Below Deck Down Under, fani mogą być również ciekawi, jak długo trwa pierwszy sezon spin-offu.

Sezon 1, który został w całości nakręcony podczas sześciotygodniowego sezonu czarterowego, składa się z 17 odcinków.

Od lipca będą emitowane co tydzień w Bravo, ale widzowie, którzy chcą oglądać pierwszy sezon, mogą to zrobić w dowolnym momencie dzięki subskrypcji Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button