Rozrywka

Beth Behrs: 25 rzeczy, których o mnie nie wiesz („Pracowałam dla Joan Rivers na studiach”)

Beth Behrs. Stewart Cook/Shutterstock

Pracuje w górę. Beth Behrs otworzyła się na temat tego, czego fani mogą o niej nie wiedzieć, a aktorka ujawniła, że ​​zaczynała w Hollywood, pracując jako asystentka późnej ikony.

Przeczytaj artykuł

„Pracowałam dla Joan Rivers na studiach”, powiedział Behrs, lat 36 Nas tygodniowo. Gwiazda CBS Sąsiedztwo studiowała w Szkole Filmu i Telewizji UCLA — gdzie w 2008 roku uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie krytycznych studiów — kiedy podjęła pracę w Policja mody gospodarz. Poniżej zdradza, jak słynny komiks, który zmarł w 2014 roku, gotował dla niej i dawał jej wymyślne prezenty.

Inna kultowa zabawna dama napisała jej notatkę, którą od tego czasu oprawiła, podczas gdy ona powiedziała Nas marzy, żeby pójść na kolację do domu pewnego zdobywcy Oscara.

Mimo że jest smakoszem, Behrs ma nadzieję zmniejszyć swój wpływ na środowisko. „Marnotrawstwo żywności jest ogromnym zakazem” [my] dom”, wyjaśniła, zanim ujawniła, jak stara się tworzyć mniej śmieci.

Przeczytaj artykuł

Dlatego połączyła siły z Schick Intuition Bamboo. Zrównoważone maszynki do golenia wyposażone są w 75 procent ostrzy ze stali pochodzącej z recyklingu, w 100 procentach z opakowania z tektury nadającej się do recyklingu, co pomaga Behrs w utrzymaniu gospodarstwa domowego — którym dzieli się z mężem Michael Gladisktórą poślubiła w 2018 roku — jak najbardziej bez plastiku.

Kontynuuj przewijanie, aby dowiedzieć się 25 rzeczy, których nie wiesz o Behrs:

1. Nosiłem kowbojskie buty do mojego 2 spłukane dziewczyny przesłuchanie i [director] Michael Patrick Król powiedział, że muszę kupić parę szpilek — pierwsze, jakie kiedykolwiek miałem — do testu ekranowego.

2. Staramy się być domem wolnym od plastiku, więc niedawno wymieniłem wszystkie plastikowe maszynki do golenia na nowe maszynki do golenia Schick Intuition Bamboo! Są one dostarczane w nadających się do recyklingu i certyfikowanych opakowaniach z tektury pozyskiwanej w zrównoważony sposób, mają unikalny uchwyt wykonany w 70% z odnawialnego bambusa i zapewniają takie samo dokładne, gładkie golenie, do jakiego jestem przyzwyczajony. Zawsze używamy również kanapek wielokrotnego użytku, artykułów spożywczych, toreb na produkty itp.

3. Konie pochłaniają moje życie poza aktorstwem. Mam klacz ratunkową o imieniu Belle, która jest po części mustangiem. Zawsze mówię: „Kto kogo uratował?”

4. Marnowanie żywności jest ogromnym zakazem [my] dom. Kompostuję codziennie i w końcu dostaję pyszną ziemię do mojego ogrodu!

5. Moim najlepszym przyjacielem z dzieciństwa jest Matt Doylekto występuje w Spółka Na broadwayu.

6. Niedawno odkryłem kulkę ogórkową i mam prawdziwą obsesję.

7. Moje najlepsze przesłuchanie i największe złamane serce było dla Elizy Doolittle w Moja Damo na Broadwayu i nie dostałem roli.

8. Ukończyłem UCLA z tytułem licencjata z teatru, filmu i telewizji. Chciałem robić filmy dokumentalne. Nadal rób.

9. W szkole podstawowej udawałem, że jestem chory, żeby zostać w domu i oglądać Kocham Lucy powtórki.

10. Dorastając byłem totalnym osiłkiem. Moja drużyna piłkarska nazwała mnie „Największą bestią w najmniejszym opakowaniu”.

11. Uwielbiam dobry żart z pierdów. Zawsze ma. Zawsze będzie.

12. W zeszłym roku sprzedałem swój pierwszy scenariusz komediowy firmie Lionsgate.

13. Przez bardzo krótki czas byłam kelnerką w prawdziwym życiu. Zrezygnowałem po tym, jak rozlałem 60-uncjowe szklanki do piwa na stół z 10 osób.

14. Cierpię na lęki i ataki paniki, a praktyka medytacji, której się nauczyłam, zwana jogą nidra, uratowała mi życie. teraz uczę [it] dla aplikacji fitness Obé.

Przeczytaj artykuł

15. Najszczęśliwszy i najspokojniejszy jestem, gdy jestem na łonie natury lub czytam piękną książkę.

16. Moją ulubioną grupą produktów spożywczych są makarony.

17. Moje zauroczenie celebrytą to Stanley Tucci. Oddałbym wszystko, żeby pójść na kolację do jego domu.

18. Pracowałam dla Joan Rivers na studiach, a ona gotowała mi jajka i dawała mi biżuterię.

19. Moja siostra i ja rozpoczęliśmy program terapii koni dla ofiar napaści na tle seksualnym.

20. Codziennie robię gigantyczny zielony koktajl. To jedyny sposób, w jaki zjem moje warzywa.

21. Moja babcia była pierwszą osobą, od której nauczyłem się komedii fizycznej. Wyrywała zęby, żeby się pośmiać w wytwornych restauracjach.

22. Moja wymarzona praca jest taka jak ten Carol Burnett Show. Trzymam odręczną notatkę od niej w ramce na moim biurku.

23. Mój ulubiony cytat to „Śmiech to gazowana świętość” autorstwa Anna Lamott.

24. Mój mąż i ja hodujemy pszczoły od ponad ośmiu lat.

25. Każdego ranka staram się pisać wiersz. Karmi moją duszę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button