Rozrywka

„Better Call Saul” Sezon 6 Odcinek 5 Wyjaśnienie sceny otwierającej

Lepiej zawołaj Saula oraz Breaking Bad wiadomo, że mają niejasne sceny początkowe. Sceny te stają się bardziej wyraźne w miarę upływu odcinka lub sezonu. Mimo to łatwo przeoczyć niektóre z drobniejszych szczegółów. Lepiej zawołaj Saula Sezon 6 Odcinek 5 zawierał scenę otwierającą, która pokazała konstruowaną pamiątkę dla żony Wernera. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej scenie.

[Warning: This article contains spoilers for Better Call Saul Season 6 Episode 5.]

Andrea Sooch jako Margarethe w „Better Call Saul” sezon 6, odcinek 5 | Telewizor Greg Lewis/AMC/Sony Pictures

„Better Call Saul” sezon 6, odcinek 5 rozpoczął się tajemnicą

Lepiej zawołaj Saula Sezon 6, odcinek 5, rozpoczął się budową tablicy. Pamiątką była staromodna linijka suwakowa zamknięta w lucycie i wytłoczona niemieckimi słowami „In Liebe… Deine Jungs”, co oznacza „Z miłością, twoi chłopcy”. Podczas odcinka Lepiej zawołaj Saula Poufny podcast ujawnił, że program sprowadził prawdziwego eksperta, aby uczynić konstrukcję memento dokładniejszą.

Ta scena może początkowo nie miała sensu, ale to część zabawy z serialu. „Zamieszanie jest złe, ale tajemnica jest dobra, a to bardzo tajemniczy zwiastun. Uwielbiam to, że nasza publiczność daje nam trochę oddechu w takich chwilach” – powiedział twórca Vince Gilligan w podkaście. „Mam nadzieję, że powiedzą sobie: „Nie wiem jeszcze, co to oznacza, ale jestem przekonany, że w końcu dadzą nam znać, co to znaczy”.

„Better Call Saul” Sezon 6, odcinek 5, scena otwierająca wyjaśniona

W dalszej części odcinka staje się jasne, że jest to linijka suwakowa Wernera Zieglera, która przerodziła się w chwilę i została po jego śmierci podarowana wdowie po nim Margarethe. Werner był niemieckim inżynierem, którego Mike zatrudnił do nadzorowania budowy superlaboratorium Gusa w sezonie 4. W końcu stał się ciężarem, a Mike został zmuszony do zabicia Wernera na rozkaz Gusa.

Odcinek 5 przywrócił Lalo, który ukrywał się w Niemczech. Spotyka Margarethe w barze, a ona opowiada, że ​​jej mąż zginął w wypadku przy pracy. Chociaż jego współpracownicy przesyłali prezenty i kondolencje, nigdy nie pojawili się na pogrzebie. Lalo odprowadza Margarethe do domu, a następnego ranka wraca do niej i przeciąga linijkę w lucycie. Gus próbował zabić Lalo w finale drugiego sezonu, ale Lalo potrzebuje dowodu, zanim będzie mógł dokonać zemsty. Teraz, gdy Lalo ma władcę, prawdopodobnie zaprowadzi go to do ludzi Wernera, gdzie może znaleźć potrzebne mu informacje.

Oto dlaczego władca jest tak ważny

Podczas odcinka Lepiej zawołaj Saula Wtajemniczony podcast, reżyserka Melissa Bernstein wyjaśniła znaczenie władcy. „Tak więc suwak logarytmiczny jest jak tego rodzaju staromodne narzędzie, którego Werner używał w swojej praktyce i podoba mi się to, co uczyniło go Wernerem” – powiedziała. „Była to część jego całego zestawu narzędzi jako budowniczego i projektanta oraz architekta superlaboratorium. I obserwujemy, jak ten sentymentalny element zostaje zamknięty w lucycie lub akrylu i ostatecznie staje się prezentem dla żony Wernera”.

„Później w odcinku Lalo widzi suwak, który został zrobiony w tym pomniku, a kiedy go odwraca, widzi, gdzie został zrobiony, a to daje mu wystarczającą wskazówkę, by wiedzieć, gdzie iść dalej, ponieważ jest na tym szukaj dowodu”. Podcast wyjaśnił również, że scena otwierająca wprowadziła trochę w błąd. Ze względu na korzenie serialu Breaking Bad, fani mogli się zastanawiać, czy scena pokazuje kogoś, kto robi metę. Okazało się jednak, że tak nie jest.

Nowe odcinki Lepiej zawołaj Saula powietrze w poniedziałki o 21:00 czasu wschodniego w AMC.

POWIĄZANE: „Lepiej zadzwoń do Saula”: Tony Dalton żartował ze swojego „Wąsy dostały rolę” Lalo

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button