Rozrywka

„Better Call Saul” sezon 6: Peter Gould dokucza „bolesnym kilku tygodniom” między częścią 1 a 2

Lepiej zawołaj Saula Sezon 6 zbliża się do połowy, a seria AMC zrobi sobie przerwę, zanim zagłębi się w część 2 ostatniego występu. Pierwsze pięć odcinków już wprawiło fanów w osłupienie — i wygląda na to, że finał części 1 sprawi, że znów będą się kręcić. Według współtwórcy serialu, Petera Goulda, oczekiwanie między Lepiej zawołaj Saula Sezon 6, części 1 i 2, mogą być bolesne. Fani lepiej przygotują się na „bolesne” przejście.

„Better Call Saul” sezon 6, część 2 nadchodzi w lipcu

POWIĄZANE: „Better Call Saul”: Michael Mando ujawnił, dlaczego Nacho jest „romantyczną postacią”

Część 1 z Lepiej zawołaj Saula Sezon 6 zadebiutował w kwietniu, ale część 2 ma premierę dopiero 11 lipca. Z finałem w środku sezonu 15 maja, pozostały prawie dwa miesiące między poszczególnymi rozdziałami. Jeśli chodzi o czekanie, to nie jest straszne. Jednak może to być bolesne, jeśli pierwsza połowa sezonu zakończy się na klifie.

A sądząc po niedawnym wywiadzie ze współtwórcą serialu Peterem Gouldem, tak będzie. Według Goulda fani będą chcieli dostać się do części 2 po finale sezonu środkowego. Wygląda na to, że odcinek może nawet rywalizować z półmetkiem Breaking Badostatni sezon.

Peter Gould mówi, że fani „Better Call Saul” będą mieli „bolesne kilka tygodni”

Piotr Gould | Amanda Edwards/WireImage

POWIĄZANE: „Lepiej zadzwoń do Saula”: Aaron Paul jest „podekscytowany” powrotem Waltera i Jessego w „idealnym sposobie”

Rozmawiając z TVLine, Lepiej zawołaj Saula współtwórca Peter Gould ostrzegał, że oczekiwanie na część 2 może nie być przyjemne. W rzeczywistości przyznał, że część 1 „kończy się dość znaczącym klifem”. Cokolwiek się stanie, z pewnością wprawi fanów w szok — i trudno powiedzieć, czy będzie to dobre, czy złe.

„Myślę, że kilka tygodni będzie bolesnych dla kilku osób, aby dowiedzieć się, co się stanie” – powiedział Gould. „Mam nadzieję, że ludziom spodoba się ból i nie przyjdą za nami z pochodniami”.

To pozostawia rzeczy w złowieszczej nucie zmierzającej do Lepiej zawołaj Saula Sezon 6, odcinek 6. Co według Goulda tak bardzo podnieci widzów? Mamy kilka prognoz.

Przewidywanie, co wydarzy się przed sezonem 6, część 2

Jeśli chodzi o rodzaj klifu? Lepiej zawołaj Saula Sezon 6 część 1 zakończy się, jest kilka opcji — i wszystkie z nich sprawią, że fani będą chcieli części 2.

Najbardziej oczywistym wyborem byłby rodzaj opadu między Jimmym (Bob Odenkirk) a Kim (Rhea Seehorn). Czy seria prequeli w końcu zacznie odpowiadać, gdzie jest podczas? Breaking Bad? Gdy Seehorn drażni się z Kim Wexler, wydaje się możliwe, że znajdzie się w tarapatach. Być może jej plan pokonania Howarda (Patrick Fabian) odniesie skutek.

A skoro o Howardzie mowa, to w finale mógł też dowiedzieć się czegoś, czego nie powinien wiedzieć. To odzwierciedlałoby odkrycie Hanka (Dean Norris) w Breaking Bad ładnie.

Napięcia między Lalo (Tony Dalton) i Gusem (Giancarlo Espito) również mogą sięgnąć zenitu, choć ta rozgrywka wydaje się bardziej prawdopodobna, gdy seria powróci.

Cokolwiek Lepiej zawołaj Saula zaplanował, bez wątpienia pozostawi nas na krawędzi przez następne dwa miesiące. Finał sezonu 6 w środku sezonu zadebiutuje 15 maja o 21:00 czasu wschodniego na antenie AMC.

POWIĄZANE: „Lepiej zadzwoń do Saula”: Bob Odenkirk przyznaje, że Kim Wexler „może zejść z torów”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button