Rozrywka

Beyoncé zwiększa popyt na torebkę „Bushwick Birkin” firmy Telfar

Więcej na temat: beyoncé Beyoncé usuwa sampel Kelisa z utworu „Renaissance” „Energy” Beyoncé usuwa „ofensive” tekst nazwany „ableist” z utworu „Renaissance” W przeciwieństwie do Kelis, Kevin Aviance jest wdzięczny, że Beyoncé zsamplował go na nowym albumie Beyoncé Okładki albumów „Renaissance” obejmują biustonosze w kształcie stożka i gwiaździste pasty

Ostatnie słowa Beyoncé na temat „Renaissance”, jej nowego, bijącego rekordy albumu? „Ta torba Telfar importowana / Birkins, są w magazynie / Jestem w mojej torbie”.

Wygląda na to, że fani tej supergwiazdy traktują tę linię poważnie: 29 lipca, w dniu, w którym „Renaissance” upadł, Telfar odnotował ogromny 85% wzrost liczby wyświetleń na popularnej stronie internetowej The RealReal, która została potwierdzona przez platformę Page Six Styl.

Oglądalność czarnej marki również wzrosła o 131% w weekend premiery płyty w porównaniu z tym samym okresem w 2021 roku.

„Ogólnie rzecz biorąc, obserwujemy natychmiastowy wzrost popytu po głównych odniesieniach popkultury do marek lub określonych stylów”, mówi nam Kelly McSweeney, menedżerka ds. sprzedaży kobiet w RealReal.

„Innym przykładem było kultowe ogłoszenie Rihanny o ciąży w różowym puchowym płaszczu Chanel z jesiennego wybiegu 1996 roku. Mieliśmy dwa takie same płaszcze w The RealReal; w ciągu kilku tygodni, które nastąpiły po ogłoszeniu, każdy z nich został sprzedany za blisko 20 000 USD. Chociaż te chwile często zapadają w pamięć dla marek, mają również szczęście dla nadawców”.

Poszukiwana torba na zakupy Telfar jest całkowicie wyprzedana na stronie internetowej marki, ale jest dostępna na wielu platformach odsprzedaży.Telfar

„Bump Beyoncé” firmy Telfar nie ogranicza się do jednej platformy odsprzedaży: jak donosi Vogue Business, liczba wyszukiwań, wyświetleń stron i kliknięć „dodaj do torby” wzrosła o 47% w przypadku Fashionphile po spadku albumu Beyoncé, podczas gdy liczba wyszukiwań ponieważ Birkins pozostał spokojny w lirycznym cieniu piosenkarki.

Jednak dla Hermása to nie tylko zguba i smutek; Vogue Business poinformował, że wyszukiwania Birkin wzrosły o 33% między 28 a 31 lipca na Rebag – przewyższając te dla Telfar, które wzrosły o 21% w tym samym trzydniowym okresie.

Beyoncé pozowała na Instagramie ze swoją białą torbą Telfar w 2021 roku.beyonce/Instagram

Wprowadzona na rynek w 2014 roku przez urodzonego w Queens liberyjsko-amerykańskiego projektanta Telfara Clemensa, sygnowana przez Brooklyn torba na zakupy stała się w ostatnich latach zjawiskiem w modzie, dostrzeżonym na ramionach celebrytów, w tym Belli Hadid, Solange Knowles, absolwentki „RHONY” Sonji Morgan i New York Rep. Alexandria Ocasio-Cortez.

W 2020 roku Oprah nazwała torebkę z logo jednym ze swoich „Ulubionych rzeczy”, jeszcze bardziej podnosząc profil wytwórni.

Nazwana „Bushwick Birkin” ze względu na jej rzadkość – krople zwykle wyprzedają się w ciągu kilku minut – i popularność wśród modnych Brooklynitów, gorąca torebka jest dostępna w wielu kolorach i kilku rozmiarach, które kosztują od 150 do 300 dolarów, co jest bardzo płacz z pięciu cyfr, których można się spodziewać po torbie Hermís.

Podobnie jak droższa torba, do której często się porównuje, torba Telfar zainspirowała listę oczekujących: w 2020 roku marka rozpoczęła program bezpieczeństwa toreb, ułatwiając kupującym zabezpieczenie szybko sprzedającego się stylu.

„Nie chodzi nam o szum i niedobór” – powiedział Clemens w komunikacie prasowym ogłaszającym program. „Nie chcieliśmy stworzyć produktu niemożliwego do zdobycia. Całym celem naszej torby jest dostępność i społeczność.”

To sprawia, że ​​ta konkretna torba „It” idealnie pasuje do najnowszego albumu Beyoncé, w zasadzie 16-utworowego listu miłosnego do czarnej kultury queer.

Oprócz Telfar i Hermès, Beyoncé sprawdza nazwy wytwórni, w tym Versace, Bottega Veneta, Chanel i Tiffany & Co. w swoim „Renaissance” lyrics.beyonce/Instagram

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button