Rozrywka

Bez dowcipu Iaina Stirlinga tegoroczna Wyspa Miłości jest naprawdę Suckin’

NAJDŁUŻSZA nagrana cisza w historii Love Island?

To niezręczne, które nastąpiło po Gemmie Owen, zadającej wyraźnie przestraszonemu Davide’owi Sanclimenti to bardzo obciążone pytanie: „Gdybyś miał tylko trzy słowa, żeby mnie opisać, co byś powiedział?”

4

Niegdyś kolczasty i bardzo zabawny komentarz Iaina Stirlinga jest nieobecny w tym programie w tym roku

4

„Co rzeczywiście?” prawie można było usłyszeć myślenie biednego osaczonego faceta, przez ogłuszający wiek, aż córka Michaela Owena w końcu musiała spróbować skłonić go do odpowiedzi.

„Daj spokój, to nie jest trudne. . . ”

Nietrudne? To rumiane pole minowe, Gemma.

„Spoilt little madam” wskazuje na zbyt duże podniecenie. Tak więc, o ile nie chcesz, aby facet był raczej surowy lub po prostu łapiesz puste komplementy, „nudny jak tata” jest prawdopodobnie tak dobry, jak to będzie.

Nadmiernie upoważniony grono

To jest problem dla serialu, ponieważ podczas pierwszych dwóch tygodni rzuciło wszystko na Gemmę, w tym byłego chłopaka i samozwańczego „bezczelnego chappie” Jacquesa O’Neilla, małego „czarownika”, który mówi: „Robię to, co robię lubię i dostaję to, czego chcę.”

Może to również wyjaśniać, dlaczego wybory są tak skromne w innych miejscach na Love Island, gdzie ITV2 sabotuje siebie od momentu, gdy tradycyjne upokorzenie ceremonii otwarcia par zostało zastąpione publicznym głosowaniem, które przeprowadzono z całą subtelnością Mind Your Odcinek językowy.

Gdy kurz opadł po tej klęsce, stało się jasne, że serial był poważnie pozbawiony chemii seksualnej i wypełniony zawodnikami, którzy byli bardziej zauważalni ze względu na swoje dziwne oznaczenia niż ich postacie.

Wśród nich najważniejsi byli Luca Bish, który bez widocznej ironii ma tatuaż Einsteina na ramieniu, oraz mikrobiolog Dami Hope, który twierdzi, że ma znamię w kształcie serca na swoim penisie, a nie w kształcie penisa na jego sercu. on tak obficie zasługuje.

W rezultacie dramat był dość ograniczony do czasu przybycia solidnego kawałka złota z Love Island o nazwie Ekin-Su Culculoglu, aktorki, która wcześniej występowała w tureckiej operze mydlanej (proszę, powiedz mi, że nazywała się IstEnders) i tyle taktu, jak następna żmija dywanowa.

W innym wieku zyskałaby również przydomek „Suckin-Hu?” do tej pory, ponieważ na początek połączyła się z Davide. Jednak bardzo szybko odkryła, że ​​pomimo całego swojego wyglądu „włoskiego ogiera” i zarozumiałości w skokach, miał tyle osobowości, co stęchły tort panettone.

MVP Love Island

Biorąc format serialu za dobrą monetę, szybko odsunęła go na bok, a następnie zaczęła ścigać nowego przybysza Jaya Youngera, dosłownie na czworakach, machając tyłkiem do niego, dopóki nie złapała go na tarasie, podczas gdy nikt poza kamerą telewizyjną nie patrzył.

Jay od tamtej pory zmęczyła się jej wymagającymi i egocentrycznymi sposobami, ale Ekin-Su wciąż jest MVP Love Island, marzeniem producenta i absolutną częścią koszmarów innych dziewczyn.

Choć była zabawna, trudno jest oglądać jakikolwiek odcinek tej ósmej serii, nie myśląc, że wciąż czegoś brakuje. Możecie mieć tu swoje własne teorie, ale dla mnie jest to kiedyś zadziorny i bardzo zabawny komentarz Iaina Stirlinga, który był jedynym powodem, dla którego wielu z nas, którzy nie byli fanami Love Island, lubiło ten program.

Właściwie to była najlepsza rzecz w każdej serii. Ale już nie. Ten bieg był tak głupi i denerwujący, że zacząłem się zastanawiać, czy moja pamięć płata mi figle i że nigdy nie było to zabawne.

Myślę jednak, że bardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że po kilku głośnych tragediach, spanikowana i nadopiekuńcza ITV powstrzymała absolutnie wszystko, co może nawet wskazywać na kpiny lub kpiny.

Oczywiście do pewnego stopnia rozumiesz ich ostrożność, ale to wielka szkoda, ponieważ prawie nikt w telewizji nie zasługuje na to, by wiatr uciął im żagle w takim stopniu, jak ta nadmiernie uprawniona banda wyspiarzy miłości.

Zamiast tego, teraz widzom pozostawiono oczywiste, gdy Afia mówi: „Czy polizałbyś świński tyłek za 2000 funtów?” A Gemma odpowiada: „Zrobiłabym koński tyłek”. Wiemy. Już poznaliśmy Jacquesa.

Niespodziewani kretyni w strefie pakowania

TIPPING POINT for Soccer Aid, Ben Shephard: „Zlokalizowane w USA Freedom Barks i Fort Woof są parkami przeznaczonymi dla jakiego rodzaju udomowionych zwierząt?”

Lee Juggurnauth: „Zwierzęta safari”.

Najsłabszy link, Romesh Ranganathan: „W przypadku celebrytów, w 2010 roku piosenkarka Cheryl i Kate Winslet urodziły chłopców i nazwały ich po jakim zwierzęciu?”

Clair Norris: „Świnia”.

The Chase, Bradley Walsh: „Który król otrzymał przydomek Coppernose Harry z powodu jego deprecjacji monety?”

Jackie: „Edward Zdobywca”.

TV ZŁOTY

Niezapomniany film dokumentalny BBC2 Our Falklands War: A Frontline Story.

Aktorzy Alan Armstrong i Lorraine Ashbourne wznoszą się ponad ograniczenia bezlitośnie żałosnego dramatu BBC1 Sherwood.

Niesamowity geniusz inżynieryjny The Fifteen Billion Pound Railway w BBC2. Fala upałów na kanale 5: lato ’76 sprawia, że ​​boli mnie nostalgia za furgonetką z wykrywaczem węży i ​​mniej kaznodziejską Wielką Brytanią.

I wyznanie Liama ​​z Love Island, że myślał: „Elton John był dwojgiem ludzi, Eltem i Johnem”, co sprawiło, że poczułem się nieco lepiej, myśląc, że Sally Ann Triplett ma trzy lata, a Dany N’Guessan był francuskim teleturniejem.

Przypadkowe irytacje telewizyjne

Dramat strajkowy górników BBC1 Sherwood buduje całą utrzymującą się wrogość wokół lewicowych teorii spiskowych, a nie głupoty Arthura Scargilla.

Sztywna decyzja ITV2 o zmianie formatu ceremonii sprzężenia Love Island. BBC promujące tylko turniej kobiet w swoich przyprawiających o mdłości reklamach Wimbledonu.

I sondaż statystyczny „Health Of The Nation” organizacji Embarrassing Bodies odważnie stwierdza, że ​​„Szkocja ma więcej orgazmów niż reszta Wielkiej Brytanii”, bez dodawania niezbędnego zastrzeżenia: Tylko w tygodniach, w których Anglia przegrała u siebie 4:0 z Węgrami.

TEST BUDZENIA ZALICZONY

Nawiasem mówiąc, we wtorek gwiazda Men Behaving Badly, Caroline Quentin, powiedziała, że ​​klasyczny sitcom BBC1 nigdy nie zostanie teraz wyprodukowany, ponieważ: „Nie przeszedłby testu przebudzenia”.

A jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego jest to tragedia dla branży telewizyjnej i widzów, wejdź do trzyminutowego 35-sekundowego klipu na YouTube zatytułowanego „Mężczyźni zachowują się źle – ślub” i posłuchaj dziwnego hałasu, który rozlega się po minucie i 27 sekundach. , po dekadzie zastraszania na jawie, teraz brzmi tak obco i nie na czasie, że równie dobrze może być ostatnim w historii trąbieniem Dodo.

Caroline Quentin z Men Behaving Badly powiedziała, że ​​klasyczny sitcom BBC1 nigdy nie powstanie teraz, ponieważ „nie przeszedłby testu wschodów”

4

To radosny, szczery, niepohamowany śmiech, za którym bardzo tęsknię.

  • ROMESH Ranganathan: Unikanie. Gdyby tylko było to możliwe.

Sobowtór tygodnia

Zwycięzcą w TYM tygodniu jest ten złowrogi, stary powrót ze związku Reward My Teabreak (RMT), Mick Lynch i zdemaskowany Darth Vader, grany przez Sebastiana Shawa. Wysłane przez Jonathana Wooda.

  • Badania obrazkowe: AMY CZYTANIE.

Ciała szpiegują kretynów

W pewnym momencie, kiedy odwróciłem się plecami, Żenujące Ciała powróciły do ​​życia, jak wypełniona ropą cysta na czubku głowy E4.

Stary gang lekarzy Embarrassing Bodies został oczywiście wymyty z istnienia i zastąpiony przez między innymi lekarzy Jane Leonard

4

Stary gang lekarzy, Christian Jessen, Pixie McKenna i Dawn Harper, został oczywiście przebudzony i zastąpiony przez lekarzy Ananda Patel, Jane Leonard i Tosin Ajayi-Sotubo.

Mają też nową, zaawansowaną technologicznie chirurgię z przełączanymi oknami prywatności, więc jedynymi osobami, które mogą teraz zobaczyć, że masz donga, który wygina się jak czternasty dołek w Carnoustie, jest kilkaset tysięcy widzów E4.

Tamtejsi lekarze rodzinni nadal są oczywiście pełni obaw o przechylanie głowy, ale świeży szczegół, który zdradza prawdziwe intencje podglądacza, to coś, co nazywa się budką spowiedzi w bezpiecznej przestrzeni, gdzie publiczność zadaje pytania, które są jednolicie idiotyczne: „Czy chemiczny seks bezpieczny?”

A doktor Jane udziela odpowiedzi, która graniczy z bestialstwem: „Jeśli idziesz na jedną z tych imprez erotycznych, dosłownie wpadasz do króliczej nory”.

Moim ulubionym był jednak facet z Birmingham o imieniu Ricky, który wpadł i zapytał: „Czy marihuana wpływa na rozmiar twojego penisa?”
– Nie, nie ma. Cóż, przynajmniej nie tak źle jak chwastownik.

  • WIELKIE kłamstwa i urojenia tygodnia. Za kulisami Z Katherine Ryan: „Dołączy do mnie czterech najlepszych komiksów w kraju”. (Jimmy Carr i trzy deadbeaty)
  • Love Island, Jacques: „Wcale nie jestem zarozumiały”. Love Island, Ekin-Su do Luki: „Jesteś, nie powiedziałbym, że jesteś uczepiony, ponieważ nie jesteś uczepiony. Po prostu chcę, żebyś był. . . ” Mniej przylegający.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button