Rozrywka

Bezczelna para przyłapana na uprawianiu seksu w biały dzień, gdy biesiadnicy oglądają na przeciwległym klifie

Para została zauważona podczas seksu zaledwie kilka kroków od słynnej promenady plażowej w Swanpool w Falmouth w Wielkiej Brytanii w czwartek, 26 maja. Kolacja w restauracji Hooked on the Rocks po drugiej stronie ulicy, pstryknęła zdjęcia pary rozebranej i w środku. w środku uścisku, podczas gdy piesi, którzy byli zaledwie kilka kroków dalej, spacerowali ścieżką klifu.

Nie trzeba dodawać, że zbrodnia została popełniona w biały dzień, na oczach zjadaczy Hookedów po drugiej stronie ulicy. Klienci restauracji nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli zakochaną parę uprawiającą seks w biały dzień na przeciwległym klifie. Zaskoczony jadłodajnia, który kliknął nagie zdjęcia, powiedział Cornwall Live: „Zauważyliśmy bardzo szczęśliwą parę w Swanpool Falmouth, na szczycie klifu. Byliśmy w Hooked on the Rocks – wszyscy klienci byli raczej zszokowani i uznali to za zabawne. To musiała być wilgoć.

CZYTAJ WIĘCEJ

GOOGLE TO! Bezczelna para przyłapana przez Street View na seksie w biały dzień na autostradzie

Para uprawia seks w biały dzień w publicznej fontannie, pozostawiając przechodniów „traumatyzowanych”

Kontynuował: „Myślę, że jedna para była trochę zirytowana, ale reszta z nas uznała to za zabawne. Starsza para po siedemdziesiątce rozsadzała nas wszystkich. Nie mogli oderwać od nich oczu. Na pierwszy rzut oka pomyśleliśmy, że prawdopodobnie joga, ale potem moja partnerka zbliżyła się do swojego telefonu i potwierdziła, co tak naprawdę wszyscy myśleliśmy, że robią.

Doszedł do wniosku: „Mój partner był zszokowany tym, jak długo jechali. Nadal to robili, kiedy wyjeżdżaliśmy.

Pojawia się po tym, jak para została zatrzymana pod koniec ubiegłego roku za rzekome uprawianie seksu na środku zatłoczonej plaży w Brazylii. W grudniu 2021 r. odważna para została sfilmowana na wideo, udając, że uprawia „seks na plaży” w znanym turystycznym hotspocie w Cabo Frio w Rio de Janeiro. Pomimo tego, że byli otoczeni innymi plażowiczami na plaży Praia do Forte, para wydawała się całkowicie skupiona na sobie. Film stał się wirusowy w mediach społecznościowych, gdzie mężczyzna leżał na kobiecie. Widziano, jak samiec porusza biodrami w przód iw tył.

W innym incydencie ciężarówka Google Maps zauważyła zacienioną parę, która dobrze się bawiła na szczycie góry, a osoby postronne w Internecie szybko to zauważyły. Wydawało się, że oboje odbywają stosunek seksualny, będąc całkowicie nadzy, na tle zaparkowanego samochodu na poboczu tajwańskiej górskiej drogi. Na poboczu Shantian Road w Taichung, fotografie przedstawiają nagiego mężczyznę z ramionami owiniętymi wokół nagiej kobiety, gdy oboje udają, że pochylają się do pocałunku. Wydaje się, że nie próbują się ukrywać, tańcząc wzdłuż skalistej ścieżki.

Po odkryciu trasa stała się jednym z najpopularniejszych wyszukiwań w regionie, ponieważ ludzie gromadzili się, aby obejrzeć program na własne oczy. Co zaskakujące, domniemana lokalizacja miała mnóstwo pięciogwiazdkowych ocen, zanim zdjęcie z oceną x przyciągnęło uwagę urzędników Google.

Zdjęcie zrodziło niezliczone dowcipy i memy. „Nigdy nie myślałem o tym, żeby tam pojechać, ale teraz chcę. Zdecydowanie wydaje się, że to tętniąca życiem okolica” – skomentował jeden z nich. „Jedźmy tam teraz. Wygląda na to, że czeka na nas specjalna niespodzianka” – odpowiedział inny użytkownik.

W międzyczasie rzecznik Google polecił użytkownikom „zapoznanie się z instrukcjami dotyczącymi polityki treści Google, aby zrozumieć, jakie treści są zabronione i objęte ograniczeniami, np. zakaz zezwalania na pornografię, treści o charakterze jednoznacznie seksualnym lub z podtekstem seksualnym”.

W 2019 roku widziano zacienioną parę w San Diego, która miała go na tylnym siedzeniu Forda Focus w zwykłym świetle dziennym. W zeszłym miesiącu para nietrzeźwych brytyjskich gości została sfotografowana przed kamerą podczas gorącego seksu w piasku na plaży Magaluf.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button