Rozrywka

„Biały lotos”: To prawda — Tanya McQuoid powraca — Jennifer Coolidge powraca do swojej roli w drugim sezonie

Chociaż przez wiele miesięcy była to plotka, Jennifer Coolidge oficjalnie ponownie wcieli się w rolę Tanyi McQuoid w filmie Biały Lotos Sezon 2. W pierwszym sezonie satyry HBO wcieliła się w kobietę pogrążoną w żałobie, próbującą rozsypać prochy swojej matki. Chociaż żadne inne postacie z Biały Lotos Sezon 1 na Maui powróci, Tanya wyruszy na kolejne wakacje do luksusowego hotelu we Włoszech.

Jennifer Coolidge ponownie wciela się w Tanyę McQuoid w drugim sezonie „The White Lotus”

Odkąd Biały Lotos twórca Mike White specjalnie napisał rolę Tanyi McQuoid dla Jennifer Coolidge, nic dziwnego, że powtórzyła tę samą rolę w sezonie 2. Wstępne raporty wskazywały, że podpisała kontrakt na drugi sezon, ale do tej pory nie było potwierdzenia, że ​​planuje zagrać Tanyę Znowu McQuoid. TV Line poinformowała 22 czerwca 2022 r., że Coolidge nie gra nowego gościa hotelowego — zamiast tego wróciła jako niepewna i samotna Tanya.

W ostatnim odcinku Biały Lotos W pierwszym sezonie Tanya i jej nowy przyjaciel Greg (Jon Gries) opuścili ośrodek, by razem podróżować do Aspen. Jednak Greg przyznał się Tanyi, że ma śmiertelną chorobę. Więc może nadal być samotna, kiedy przyjedzie do nowego ośrodka w sezonie 2.

ZWIĄZANE Z: „Biały Lotos”: Jennifer Coolidge dziękuje Arianie Grande za rolę

Aktualizacja obsady „The White Lotus” w sezonie 2

Jennifer Coolidge jest jedyną postacią, która powraca do swojej roli w Biały Lotos Obsada sezonu 2 (do tej pory). Ale wielu ekscytujących nowych aktorów dołącza do wakacji na Sycylii we Włoszech. F. Murray Abraham zagra człowieka o imieniu Bert DiGrasso. Jest na wakacjach ze swoim synem Dominikiem (soprany absolwent Michael Imperioli) oraz jego wnuk i świeżo upieczony absolwent college’u, Elbie Di Grasso (Adam DiMarco).

Sanditon absolwent Theo James i Meghann Fahy grają Cameron i Daphne Babcock, małżeństwo na wakacjach z Ethanem Spillerem (Will Sharpe) i jego żoną Harper (Aubrey Plaza).

„Biały Lotos”: Jennifer Coolidge | Emma McIntyre/Getty Images

ZWIĄZANE Z: Gdzie kręcono „Biały lotos” HBO? Czy to prawdziwy kurort?

Biały Lotos Obsada sezonu 2 obejmuje również Toma Hollandera (Kierownik Nocy) jako angielski ex-pat o imieniu Quentin. Postać Hollandera spędza wakacje z przyjaciółmi i siostrzeńcem. Haley Lu Richardson gra Portię, młodą kobietę podróżującą ze swoim szefem, Tanyą McQuoid (Coolidge). Tymczasem Leo Woodall gra gościa kurortu o imieniu Jack.

Ostateczny termin poinformował, że twórca Mike White dodał trzech włoskich aktorów do obsady w marcu 2022 r. Ostatnie dodatki obejmują Sabrinę Impacciatore jako menedżera kurortu White Lotus na Sycylii, Valentina. Czy można porównać do Murraya Bartletta jako kierownika ośrodka Armonda? Widzowie będą musieli poczekać i zobaczyć. Beatrice Grannó i Simona Tabasco również dołączają do obsady, jako dwie miejscowe kręcące się po hotelu, Mia i Lucia.

Data premiery drugiego sezonu „The White Lotus”

HBO nie ogłosiło oficjalnej daty premiery Biały Lotos Sezon 2. Jednak zdjęcia do nowej części rozpoczęły się w lutym 2022 r., więc sezon 2 może powrócić pod koniec 2022 r. lub na początku 2023 r. Dobrą wiadomością jest to, że Biały Lotos Sezon 2 będzie miał siedem odcinków, o jeden więcej niż sezon inauguracyjny. Nie ma jeszcze dostępnego zwiastuna sezonu 2.

ZWIĄZANE Z: Obsada „The White Lotus” w HBO: Dlaczego rozpoznajesz każdego z nich

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button