Rozrywka

„Big Brother 24”: Mama Kyle’a najwyraźniej nie akceptuje Alyssy: „Ona nie jest dla niego wystarczająco miła”

Wielki Brat 24 Goście domu Alyssa Snider i Kyle Capener stworzyli pierwszy występ w tym sezonie. Jednak mama Kyle’a najwyraźniej nie pochwala Alyssy, ponieważ twierdzi, że nie uważa, by mieszkaniec Florydy był „wystarczająco miły” dla jej syna.

Mama Kyle’a Capenera najwyraźniej nie pochwala partnerki showmance Alyssy Snider

Kiedy Kyle Capener początkowo wszedł do domu Wielkiego Brata, nie chciał brać udziału w pokazie, uważając, że jest to szkodliwe dla jego gry.

Jednak złapał uczucia do Alyssy Sniper, a ta dwójka najwyraźniej potwierdziła swój pokaz, całując się podczas 4. tygodnia. Podczas gdy niektórzy fani byli szczęśliwi, widząc iskry między nimi dwa tygodnie temu, jego mama najwyraźniej tego nie doceniła. Podzieliła się swoimi przemyśleniami o tym i Alyssa na serwerze Discord, który prawdopodobnie działa, podczas gdy Kyle rywalizuje w domu.

POWIĄZANE: „Big Brother 24”: „Obrzydliwe” zachowanie Alyssy wobec Kyle’a zaczyna sprawiać, że fani są „niekomfortowi”

Jego mama, Jaime Capener, powiedziała: „Będziemy mieć wpływ na to, jak to wpłynie na jego postęp” i zauważyła, że ​​nie może dalej oglądać transmisji na żywo po tym, jak para się pocałowała. Odnosząc się do Alyssy, napisała, że ​​„nie jest dla niego wystarczająco miła”, co wywołało reakcję widza, który twierdził, że urodzona z Florydy nie jest miła dla Taylor Hale i Brittany Hoopes i nie pozwala Kyle’owi rozmawiać z innymi dziewczynami w dom.

Mama Kyle’a odpowiedziała: „Brzmi bardzo niedojrzale”. W innym poście oskarżyła producentów o „wpływanie na niego”, aby odwzajemnić uczucia do Alyssy. „Nie mogę się doczekać, kiedy z nim o tym porozmawiamy, kiedy wróci do domu” – dodała.

Alyssa i Kyle prawdopodobnie potwierdzili swój występ pocałunkiem

Wielu widzów Live Feed myślało, że widzieli iskry między Alyssą i Kyle’em w drugim tygodniu, kiedy emocjonalnie podziękował jej za przyjaźń.

Gdy uczucia rosły, Alyssa próbowała połączyć się z Kyle’em w domu, ale odmówił. Podczas tygodnia 3 próbował w pewnym momencie wziąć z nim prysznic, ale opierał się, twierdząc, że mogą, gdy dotrą do Jury House.

Jej zachowanie zaczęło sprawiać, że niektórzy fani „nieswojo” w pewnym momencie, gdy Kyle kilka razy ją odrzucił, ale nadal pytała.

Kiedy ją pocałował, niektórzy widzowie postrzegali to jako poddanie się jej i przyznał, że jest „napalony” w domu. Para pozornie potwierdziła swój występ i od tego czasu kilka razy przytuliła się do łóżka. Chociaż trafili na wybrzuszenie, kiedy okłamał ją na temat ślepej strony jej najbliższego sojusznika, Ameerah Jones, Kylyssa najwyraźniej wróciła na właściwe tory.

Kyle i jego mama są sławni w TikTok

Przed startem w zawodach Wielki Brat 24Kyle mieszkał w Bountiful w stanie Utah z rodzicami, do których wrócił podczas pandemii COVID-19.

29-latek mówi, że jest bezrobotny, ale zgromadził całkiem sporo fanów na TikTok, zdobywając ponad 530 000 obserwujących przed rozpoczęciem programu. W wielu jego filmach tańczy z matką, reagując na jego „pułapkę pragnienia”.

Jeden z jego najbardziej lubianych filmów, opublikowany w grudniu 2021 roku, zawiera żartobliwe odpowiedzi na rady jego mamy dotyczące randek. Według jego profilu na Instagramie, gwiazda mediów społecznościowych o długości 6’3 wygrała konkurs England Logistics Sales w styczniu 2018 roku i spędziła sześć miesięcy w Australii.

Następnie wrócił do swoich rodziców podczas pandemii, co było motywem przewodnim jego TikTok, a ostatnio w sierpniu 2021 r. wziął wolne, aby podróżować i tworzyć treści. Wielki Brat 24 emituje środy, czwartki i niedziele na CBS.

POWIĄZANE: „Big Brother 24”: Wielu fanów wysyła Taylor i Joseph: „Showmance, którego chcemy”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button