Rozrywka

„Big Brother 24”: Monte nazywa Taylora „zimnym” i „protekcjonalnym” i zrywają

Wielki Brat 24 zbliża się do końca, a Taylor Hale i Monte Taylor zdecydowali, że nadszedł czas, aby przenieść ich związek na wyższy poziom. Ich występ poruszał się bardzo szybko, wywołując sprzeczne uczucia wśród fanów. Jednak wszystko legło w gruzach, gdy w niedzielę 18 września Monte zdenerwował się na Taylora.

[Spoiler alert: This article contains spoilers from the Big Brother 24 live feeds.]

Monte Taylor i Taylor Hale | Zdjęcie: CBS

Monte i Taylor zaczęli się spotykać w „Big Brother 24”

Podczas drugiego panowania Montego Head of Household w Wielki Brat 24Taylor miał noc w swoim pokoju we wtorek, 13 września. Napięcie między nimi nie dało się opanować, więc zaczęli się przytulać, co oczywiście doprowadziło do pocałunków. Po tej nocy ich widowisko przyspieszyło w szybkim tempie.

Taylor nadal spędzał noc w swoim pokoju HOH i całowanie w końcu doprowadziło do seksu. Następnie, w czwartek, 15 września, Taylor wygrał finałową czwórkę zawodów HOH. Więc wznowili swoje działania w tym, co było teraz pokojem Taylora HOH.

Monte zakradł się na górę i spał w łóżku z Taylorem. Ani Matthew Turner, ani Brittany Hoopes nie byli świadomi ich showmance i tego właśnie chcieli. Monte i Taylor uważali, że ich rosnący związek będzie zły dla ich gier, więc starali się zachować to w tajemnicy. Jednak to prawdopodobnie nie będzie już problemem.

W niedzielę 18 września Monte i Taylor byli w Wielki Brat 24 Pokój HOH z Brittany i Turnerem. Monte spał na łóżku i słuchał muzyki, kiedy Taylor, leżąc obok niego, zdjął mu słuchawki z głowy. Włożyła je na głowę i powiedziała: „Bez szacunku. Wszystko w moim pokoju. Zabieram moją muzykę. Zasypiam. Kup sobie własne łóżko.

Wielu fanów uznało to za żart Taylora, ale Monte był zły i zirytowany sytuacją. Później powiedział Turnerowi: „Gdybym miał wyjaśnić, jak naprawdę się czułem, mogłoby to stać się dość brzydkie”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/OnT4if8jKa8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Duet zrywa swój showmance

W późnych godzinach niedzielnych Monte udał się do Wielki Brat 24 Pokój HOH, w którym Taylor brał kąpiel, aby omówić sytuację.

Powiedział: „Zacząłem wyłapywać trendy. Aby pomóc Ci uświadomić sobie rzeczy, którymi nikt inny w domu nie chce się dzielić, ponieważ mi zależy. Wygląda na to, że kiedy jesteś bezpieczny [in the game], ten poziom zimna zaczyna się zwiększać. I stajesz się trochę bardziej tą osobą, która jest mniej wrażliwa na pewne rzeczy, mniej kochająca i komunikująca się, a bardziej zimna, żartująca i protekcjonalna w rozmowie”.

Rozmowa trwa ponad godzinę, ale sedno sprawy polega na tym, że Monte czuje, że Taylor traktuje go inaczej, gdy są sami, niż gdy są z innymi ludźmi. Zasugerował, że istnieje powód, dla którego ludzie tacy jak Paloma Aguilar i Daniel Durston mieli problem z Taylorem.

Taylor przeprosił, a Monte przyznał, że byłby z nią znacznie ostrzejszy, gdyby nie byli w telewizji. Następnie zgodzili się zdystansować i wyznaczyć granice, co oznacza koniec seksu. Jednak zanim Monte opuścił Wielki Brat 24 Pokój HOH, pocałował Taylora. Więc zerwali, ale też zostawili otwarte drzwi po koncercie.

Jak rozstanie wpłynie na mecze Taylora i Monte w „Big Brother 24”?

Gdy Monte opuścił pokój, Taylor porozmawiał z Wielki Brat 24 kamer i wyraził irytację wobec niego i rozmowy. Nazwała to „rozdzierającym” i że „Wróciliśmy do Taylora to niewrażliwa narracja b****”. Najwyraźniej jej rozmowa z Monte zraniła Taylora w złą stronę. A teraz nie jest pewna, co do niego czuje i jak postępować w grze.

Przed ich walką Monte obiecał Taylorowi, że zabierze ją do finałowej dwójki. Jednak teraz ma motywację (w jego umyśle), aby zamiast tego wziąć Turnera. A Taylor wahała się między tym, czy zabierze Monte, czy Turnera do finałowej dwójki. Jej rozmowa z Monte może skłonić ją do zabrania Turnera, ale tylko czas pokaże.

Nowy odcinek Wielki Brat 24 nadawany w czwartek, 22 września, o 21:00 czasu wschodniego na antenie CBS.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: Spoilery „Big Brother 24”: Brittany i Alyssa opracowują plan eksmisji Taylora

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button