Rozrywka

„Big Brother 24” Spoilery z piątego tygodnia: Czy resztki wciąż są u władzy?

[SPOILER ALERT: Spoilers ahead for Big Brother 24 Week 5 Head of Household winner and nominations.]

Resztki powstałe podczas Wielki Brat 24 Tydzień 3 i od tego czasu pozostają u władzy. Michael Bruner zdobył tytuł Head of Household w 5 tygodniu, utrzymując grupę na czele. Kogo nominował do eksmisji?

Michael Bruner zdobył tytuł Head of Household w „Big Brother 24” tydzień 5

Wierząc, że Taylor Hale zostanie eksmitowana, jej najlepsza przyjaciółka Nicole Layog zgłosiła duet na ochotnika do eksmisji. Jednak, ponieważ stylista z Michigan jest członkiem większościowego sojuszu, The Leftovers, uratowali ją, decydując się na wysłanie byłego detektywa z domu.

Po jej eksmisji jej najbliższy sojusznik Daniel Durston poskarżył się kamerom na swoją pozycję w domu, zanim grupa zmierzyła się w kolejnym konkursie Head of Household.

ZWIĄZANE Z: „Big Brother 24”: Dlaczego fani porównują Jasmine Davis do Raven Walton z sezonu 19

Według Michaela Brunera pokonał Daniela o kilka sekund, aby zostać odchodzącym HOH, utrzymując władzę w The Leftovers przez trzeci tydzień z rzędu.

Po zwycięstwie Michael naradzał się ze swoją ostatnią trójką (Brittany Hoopes i Taylor) na temat tego, kogo powinien nominować i jaki jest plan backdoorów.

Michael nominował trio Festie Bestie Joseph Abdin, Monte Taylor i Terrance Higgins do eksmisji

Bez pozostawienia wielu opcji i chcąc, aby groźni konkurenci zmierzyli się z Danielem, jeśli zostanie wybrany do gry w Power of Veto, Michael nominowany Festie Bestie trio Joseph Abdin, Monte Taylor i Terrance Higgins.

Początkowo The Leftovers planowali pozbyć się Daniela, otwierając go tylnymi drzwiami lub eksmitując Terrance’a, jeśli nikt nie użyje weta. Terrance, który nie wie, że jest planem awaryjnym, później najwyraźniej zgodził się przekazać POV Danielowi, jeśli to możliwe.

Po nominacjach Michael, Brittany i Taylor rozmawiali o swoich grach i zaczęli rozpoznawać Monte jako największe zagrożenie pozostające w domu. Taylor przyznała, że ​​chce zatrzymać Daniela na ławę przysięgłych, wskazując, że wierzy, że zagłosuje na najlepszego gracza i woli, aby Indy Santos wrócił w tym tygodniu do domu.

Michael wymienił Alyssę Snider jako kolejną możliwość ze względu na jej występ z członkiem Leftover Kyle’em Capenerem i minimalnym związkiem z Monte i Josephem. Po rozmowie Michael powiedział Kyle’owi, że nie jest pewien, czy chce, aby Daniel wrócił do domu w tym tygodniu.

Resztki wyrównane podczas „Big Brother 24” w tygodniu 3

The Leftovers uformowali się w tygodniu 3 pod rządami Matta „Turnera” jako Head of Household, kiedy on i Joseph chcieli zemścić się za ślepą uliczkę Joe „Poocha” Pucciarelli.

Obaj dyskutowali o tym, kto ich zdaniem zaaranżował to z innymi sojusznikami Monte i Kyle, kiedy grupa zdała sobie sprawę z „zastraszania” Taylora w domu.

Wskazując, że nie miała szans, chłopaki sprowadzili ją, razem z ówczesnymi nominowanymi i parą Festie Bestie, Michaelem i Brittany, tworząc The Leftovers. Grupa zaprojektowała pierwszą prawdziwą ślepą stronę zawodów, eksmitując Ameerah Jones, ponieważ czuli, że brała udział w negatywnym traktowaniu Taylor, wiedziała, że ​​zaaranżowała eksmisję Poocha i postrzegała ją jako zagrożenie dla wygranej.

Jeśli Daniel ma weto w tym tygodniu, Terrance jedzie do domu, w przeciwnym razie może być w toku kolejna ślepa strona z Alyssą lub Indy jako możliwościami. Wielki Brat 24 emituje środy, czwartki i niedziele na CBS.

POWIĄZANE: Spoilery na żywo „Big Brother 24”: Resztki uformowały się i planują odwrócić dom

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button