Rozrywka

„Big Brother 24”: Taylor i Monte Cuddle po splunięciu słuchawek

Duży brat 24 ma kolejny spektakl, który wprawia gości w domowy rollercoaster emocji. Monte Taylor był zły na Taylora Hale’a, ale wygląda na to, że się pogodzili.

[SPOILER ALERT: Spoilers ahead for the Big Brother 24 live feeds on Sept. 19, 2022.]

Monte był wściekły na Taylora podczas transmisji na żywo „Big Brother 24”

Monte Taylor i Taylor Hale | Zdjęcie: CBS

ZWIĄZANE Z: „Big Brother 24”: Turner pyta Monte o jego showmance z Taylorem

Monte i Taylor zbliżyli się do siebie w ciągu ostatnich kilku dni. Ale 18 września Monte poczuł się urażony, gdy Taylor podczas snu ściągał z głowy słuchawki.

Poskarżył się Mattowi „Turnerowi” i potwierdził, że się połączyli. Monte twierdził, że pociąga go Taylor, ale nie widzi siebie, by spędzał z nią resztę życia.

Monte później rozmawiał o sytuacji z Taylorem. Przeprosiła, ale powiązał sytuację z oskarżeniami, jakie wysuwali przeciwko niej byli goście.

Taylor i Monte znów się przytulają po napiętym dniu

ZWIĄZANE Z: Fani „Big Brothera 24” „nie mają sympatii” do dyskwalifikacji Monte w konkursie weta

19 września Monte i Taylor ponownie rozmawiali w pokoju HOH w łóżku. „Po prostu nienawidzę tego, że dałem ci powód, by wierzyć, że nie jestem łagodną wersją siebie”, powiedział mu Taylor. „Taką, która jest… tym chcę być, kiedy jestem z tobą. Więc po prostu się z tym zmagam. Bo kiedy jestem przy tobie, to ja – to jest osoba, którą chcę być. Czuję się bezpiecznie będąc tą osobą, kiedy jestem z tobą.”

– Tak, ja też wolę – powiedział. „Myślę, że to tylko trochę… dla mnie muszę być szczery, trochę niepokojące jest myślenie, że czujesz, że musisz być jedną osobą w jednej sytuacji i inną osobą w innej sytuacji. Powinieneś być po prostu sobą, kimkolwiek jest Taylor Mackenzie Hale, to powinieneś być po prostu ty.

Powiedział, że myśli, że dzięki temu będzie szczęśliwsza. Taylor powiedziała, że ​​uważa, że ​​nie każdy zasługuje na jej najbardziej wrażliwą wersję. Ona też nie uważa, że ​​jest najzimniejszą wersją, ale coś pośrodku.

Monte wychował Taylora, który był dumny z tego, że jej zing jest zimny. Taylor powiedziała, że ​​to żart i wszyscy wiedzą, że nie jest jej zimno. Wyjaśniła również, że ludzie często myślą, że na początku jest lodowata lub zimna i nie przejmuje się tym, ponieważ ludzie zmieniają swoje postrzeganie, gdy ją poznają.

Taylor po raz kolejny powiedziała, że ​​porwanie słuchawek nie miało go zdegradować, a ponieważ przeprosiła, miała nadzieję, że będą mogli iść dalej. Monte zgodził się.

Taylor potwierdza, że ​​idzie do końca z Monte

Taylor powiedziała, że ​​wybrała trudną drogę, aby dojść do końca z Monte. Monte powiedziała, że ​​wciąż istnieją konkursy, które mogą pomóc jej zbudować CV. Wspomniał też jej dobrą historię o dotarciu do końca.

Monte powiedział, że wierzy, że Turner nie zna swoich dni. Bardziej martwiłby się o Brittany Hoopes w trzecim konkursie i dlatego nie chce, żeby została.

Turner spędzał z nimi trochę czasu. Ale potem Taylor i Monte przytulali się.

ZWIĄZANE Z: „Big Brother 24”: Turner konfrontuje się z Bretanią za „Not Respectable” nieudany Taylor Blindside

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button