Rozrywka

„Big Brother 24”: The Cookout Kobiety reagują na rozpad Monte i Taylora

Oglądali gośćmi z ostatniego sezonu Duży brat 24 dokładnie. Nic więc dziwnego, że kobiety z The Cookout zareagowały na zerwanie Monte Taylor i Taylor Hale.

[SPOILER ALERT: Spoilers ahead for the Big Brother 24 live feeds on Sept. 18, 2022.]

Spektakl Monte i Taylor zmienia się w „Big Brother 24”

POWIĄZANE: „Big Brother 24”: Niektórzy fani chcą „Chaotic Mess” Bretanii, aby wygrała po zdradzie Taylora

Monte i Taylor zaszokowali fanów, łącząc się tak późno w sezonie. Po raz kolejny zaskoczyli fanów tym, jak szybko to się skończyło i przyczyną.

18 września Brittany Hoopes, Matt „Turner”, Taylor i Monte byli w pokoju HOH. Monte nosił słuchawki, gdy zaczął chrapać. Taylor zdjął słuchawki z głowy, gdy zorientował się, że śpi.

Monte powiedział Turnerowi, że był zdenerwowany tą chwilą i ujawnił ich showmance. Zabrał swoje rzeczy z pokoju HOH, a później oskarżył Taylora o lekceważenie go. Postanowili cofnąć się o krok od bycia ze sobą fizycznie i dalej się poznawać.

Kobiety z Cookout reagują na Monte z „Big Brothera 24”

POWIĄZANE: Fani „Big Brother 24” „nie mają sympatii” do dyskwalifikacji Monte w konkursie weta

Azah Awasum napisała na Twitterze, „patrząc na kanały z ostatniej nocy i… Uff. Powiem, że zachowanie, które widzę, nie jest niczym niezwykłym, gdy spotykam się w „naszej” społeczności. Chętnie wykorzystałbym BB nie do wskazywania palcami, ale jako okazję dla nas do tych trudnych rozmów o tym, jak możemy być lepsi jako całość. #bb24”.

Fanka odpowiedziała: „Możemy obaj wskazywać palcami i prowadzić te trudne rozmowy :).” Awasum dodał: „W większości przypadków, gdy ludzie wskazują palcami, nigdy nie zdają sobie sprawy, że są ludźmi, którzy wystawiają, zachęcają lub [accept] same te zachowania jmo.”

Ktoś napisał na Twitterze: „Poczekaj, aż Monte już teraz gada o Taylor? Ponownie?? Po 4 dniach?? Gdzie jest duża siostra @absolutelytiff?! Powiedziałeś to, kiedy [eggplant emoji] trudne, [heart emoji] Człowieku, to nie prawda. Wyrzuć całego człowieka [trash can emoji] #bb24”. Tiffany Mitchell zacytowała to i napisała na Twitterze: „Poza tym, że nie wściekam się, bo nie jestem zaskoczona, jestem zniesmaczona. #bb24”.

Kontynuowała: „Pozwól mi wyjaśnić, nie dziwię się, że jego głowa nie jest jeszcze w chmurach. Jego [eggplant emoji] jest miękki. Wierzę, że ją lubi, ale uważam też, że jest niedojrzały i emocjonalny. Jestem zniesmaczona, że ​​zdecydował się na rozmowę o niej z Turnerem, a nie z Taylorem. #bb24”.

dodał Mitchell. „Dla tych, którzy są zdezorientowani, dlaczego powiedziałem, że nie jestem zaskoczony. Zniesmaczony, że powiedział Turnerowi. #bb24”.

Hannah Chaddha polecił(a) tweet który brzmiał: „Monte naprawdę wyciągnął dziś Dereka F… # BB24” ze zdjęciem Dereka Fraziera pakującego torbę i wychodzącego z pokoju, który dzielił z Awasum.

The Cookout powraca w „Big Brother 24”

Azah Awasum z „Big Brother 24” | CBS 2021 CBS Broadcasting, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone

Fani mogli już zobaczyć powrót Mitchella na konkurs podczas Big Bro Chella. Ale cały The Cookout powraca w ostatnim tygodniu.

Julie Chen Moonves ujawniła, że ​​The Cookout powróci w czwartek, 22 września, aby wyrazić swoją opinię na temat sezonu. Będzie to również noc eksmisji na żywo, która ujawni, którzy trzej goście domowi przesuną się do przodu w ostatnią noc.

POWIĄZANE: „Big Brother 24”: Turner konfrontuje się z Bretanią za „Not Respectable” Failed Taylor Blindside

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button