Rozrywka

„Big Brother 24”: Wielu fanów wysyła Taylora i Josepha: „Showmance, którego chcemy”

Wielki Brat 24 sojusznicy Joseph Abdin i Taylor Hale mieli flirt w domu i ostatnio żartowali na temat całowania. Wielu fanów kibicuje parze, by stać się parą, nazywając to „showmance, jakiego pragniemy”.

Joseph Abdin chciał dać szansę Taylor Hale po tym, jak jej czas w domu „Wielkiego Brata” zaczął się burzyć

W tygodniu 3 of Wielki Brat 23władza zmieniła się, gdy Joseph Abdin, Monte Taylor, Kyle Capener i Matt „Turner” (wówczas szef gospodarstwa domowego) postanowili włączyć Ameerah Jones, która ich zdaniem wygra konkurs.

Grupa chciała objąć obecnych nominowanych Michaela Brunera i Brittany Hoopes, a także Taylor Hale, którą, jak czuli, inni „prześladowali” od samego początku, tworząc The Leftovers.

POWIĄZANE: Spoilery „Big Brother 24”: Dlaczego wielu fanów zmienia swoją opinię o Josephie Abdin

Józef potwierdził swoje stanowisko Taylorowi, kiedy podzieliła się tym, jak bardzo „przeszła przez to” do tej pory w domu Wielkiego Brata.

Wskazał, że ma przyjaciół w grze i sojusz, który nie używa jej jako pionka. Joseph przyznał się do ich poprzedniej nieobecności, ale obiecał, że ją odzyska, niezależnie od sprzeciwu. Po rozmowie wielu widzów Live Feed doceniło to, jak stanął w jej obronie i dyskutował o możliwości pokazu między nimi. Kilka tygodni później Joseph również żartował na temat sfałszowania jednego.

Fani wysyłają Josepha i Taylora jako showmance

Rozmawiali o aranżacjach spania, a on chciał, aby Jasmine Davis przeniosła się do innego pokoju.

Jednak nie sądzi, że to zrobi, ponieważ może uwierzyć, że Joseph tylko próbuje „zbliż się do Taylora”. Prawnik wspomniał, że powinni się całować, aby podżegać do plotek, ale Taylor szybko to zamknął, zauważając: „Nie chcę sprawiać problemów”.

Józef powiedział, że powinni rozważyć to dla przyjemności, „nawet dla pieniędzy”. Ich rozmowa podsyciła plotki o showmanie w Internecie, ponieważ niektórzy uważają, że Joseph jest? używanie go jako „okładki” za jego rzeczywiste uczucia do sojusznika Resztek. Z drugiej strony inni uważają, że nie przeszliby przez to, ponieważ wiedzą, że stanie się to ich celem.

Niektórzy fani to nazywają „pokaz, którego pragniemy”, tak wielu widzów Live Feed uważa, że ​​związek Alyssy Sniper i Kyle’a Capenera jest „za kulisy”. Jeden z użytkowników Twittera już zaczął odnosić się do potencjalnej pary jako możliwej imię pary „Jaylor”. Jednak inni nie kibicują pokazowi, wskazując Józef nie był miły Taylorowi na początku konkursu.

Kyle Capener i Alyssa Sniper są obecnie w jedynym przedstawieniu „Big Brother 24”

Fani zaczęli zauważać możliwe iskry między Kyle’em i Alyssą podczas tygodnia 2. Podziękował jej emocjonalnie za przyjaźń podczas prywatnej rozmowy, przyznając, że obawiał się nie nawiązywać żadnych kontaktów w domu.

Oboje przytulili się i zaczęli żartować o spędzaniu czasu po zawodach. Ich uczucia zaczęły się nasilać, ale Kyle nieustannie opierał się wzięciu udziału w pokazie z nią, wiedząc, że to uniemożliwi mu grę.

Po uniknięciu pocałunku w końcu się pokryli, pozornie potwierdzając showmance. Chociaż Alyssa udzieliła Kyle’owi informacji o grze, w tym ujawniła sojusz złożony z dziewcząt, który ostatecznie doprowadził do ślepej strony jej najbliższej sojuszniczki, Ameerah Jones, najwyraźniej nie podzielił się swoimi kartami.

Kyle wydaje się najbardziej lojalny wobec Pozostałych, a mianowicie Bretanii, Michaela i Turnera, ponieważ umieścił ich w swojej końcowej grze. Wielki Brat 24 emituje środy, czwartki i niedziele na CBS.

POWIĄZANE: „Big Brother 24” Spoilery z tygodnia 5: Czy resztki są nadal u władzy?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button