Rozrywka

„Big Sky River” w Hallmark: Obsada, data, fabuła i najnowszy szum wokół romansu country

Emmanuelle Vaugier, ostatnio widziana w serialu „Supergirl” (grająca Peggy Bishop), będzie widziana w „Big Sky River” Hallmarka u boku Kavana Smitha, którego ostatnio widziano w serialu „Kiedy wzywa serce” (w roli Lee Coultera). Chociaż zagrali razem w serialu „Mistresses” – w którym Smith grał Ellisa, a Vaugier był postrzegany jako Niko – ale było to gościnne występy w kilku odcinkach, a nie główne role.

REKLAMA

Projektem kieruje Peter Benson, znany z występów aktorskich w programach i filmach, takich jak „Just One Kiss”, „Sweet Carolina”.

Wiejski romans „Big Sky River” obraca się wokół bohaterki Emanuelle Vaugier, Tary, która przechodzi trudny rozwód i postanawia przeprowadzić się do miejsca, w którym była najszczęśliwsza. Jej przystojny sąsiad, Boone (w tej roli Kavan Smith), przedstawia nieoczekiwany zwrot akcji. Informacje o zwrotach akcji, o tym, czy oboje się zakochują i jak rozwija się historia, nie zostały jeszcze poznane.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Recenzja „Color My World With Love”: romantyczny film Hallmark przełamuje bariery dzięki nowemu rodzajowi historii miłosnej

„Karaibskie lato”: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o rom-com Hallmark

REKLAMA

Kiedy ukaże się „Big Sky River” i gdzie można go obejrzeć?

Premiera „Big Sky River” odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia 2022 r., na kanale Hallmark o godzinie 8/9.

Kto występuje w „Big Sky River”?

W gwiazdorskiej obsadzie występuje Emanuelle Vaugier jako Tara, a Kavan Smith jako przystojny sąsiad Boone. Hallmark nie wydał jeszcze reszty obsady. Widzimy Cassidy Nugent i Lochlyn Munro, ale reszta obsady nie została jeszcze ujawniona.

Obsada „Big Sky River” Hallmark
Zdjęcie niektórych gwiazdorskiej obsady „Big Sky River” autorstwa Hallmark

REKLAMA

O co chodzi w „Big Sky River”?

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem filmu „Tara (Emmanuelle Vaugier) musi wrócić do Przypowieści w stanie Montana, miejsca, które uczyniło ją najszczęśliwszą, aby ruszyć do przodu po niechlujnym rozwodzie. Jej przystojny sąsiad Boone (Kavan) Smith) przedstawia nieoczekiwany zwrot akcji”.

Twórcy

„Big Sky River” wyreżyserował Peter Benson na podstawie scenariusza JB White’a. Film oparty na książce napisanej przez Lindę Lael Miller.

REKLAMA

Ostatni szum wokół „Big Sky River”

Emanuelle Vaugier niedawno retweetowała wywiad, który przeprowadziła z naludamagazine.com, w którym wyraziła swoje przemyślenia na temat filmu. „Cóż, nie zdradzając zbyt wiele… mogę połączyć moje dwie ulubione rzeczy. Aktorstwo, z moją miłością do koni! Więcej informacji można znaleźć 7 sierpnia o godzinie 21:00 czasu wschodniego w Hallmark i 12 sierpnia w W Network w Kanadzie. „

„Kavan niedawno zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z podpisem „BTS robi plakat filmowy”.

Vaugier drażnił się z nami bardzo zabawnym zdjęciem BTS, na którym śmieje się ona i Smith. Podpisała zdjęcie: „To będziesz oglądać Big Sky River za mniej niż miesiąc! Zaznacz w tych kalendarzach 7 sierpnia o 21:00 czasu wschodniego/czasowego na kanale Hallmark!”

Przyczepa

Zwiastun można obejrzeć tutaj:REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button