Rozrywka

Bill Nye Just Married Dziennikarka Liza Mundy ze Smithsonian Institute

Dla wielu, którzy dorastali w czasach, gdy wózki telewizyjne z dużymi oparciami były wtaczane do sal lekcyjnych, Bill Nye był mile widzianą przerwą w codziennych lekcjach nauk ścisłych. Jego zabawne, zabawne i ogólnie edukacyjne filmy urzekły pokolenia uczniów i sprawiły, że nauka stała się fajna na wiele sposobów.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nawet gdy dzieci, które dorastały na lekcjach Billa, przekształciły się w dorosłych, on szedł dalej i nieustannie wydawał coraz więcej telewizyjnych perełek dla mas, aby mogły się cieszyć, bez ograniczeń wiekowych.

Pomimo tego, że wielu maniaków nauki zapoznaje się z Billem dzięki jego niezapomnianym lekcjom, niewielu prawdopodobnie wie, kim jest, gdy jest poza laboratorium naukowym. Mając to na uwadze, kim jest żona Billa? Czy ma córkę? Rozpakujmy wszystkie znane nam szczegóły.

Źródło: Getty ImagesArtykuł kontynuuje poniżej ogłoszenie Kim jest żona Billa Nye? Właśnie ożenił się z dziennikarką Lizą Mundy.

Per People, Bill ujawnił, że oficjalnie związał się z dziennikarką Lizą Mundy pod koniec maja 2022 roku. Duet pobrali się w Haupt Garden w Castle Building w Smithsonian Institute w Waszyngtonie, DC, odpowiednim miejscu dla człowieka, który poświęcił swoje życie do rozpowszechniania wiedzy naukowej.

Fani Billa mogli nawet nie być świadomi związku jego i Lizy, ale ich historia związku jest tak stosowna, jak tylko można by było im podać, kim są.

Liza wcześniej pracowała jako reporterka Washington Post, a także jest autorką bestsellerów New York Times. Kiedy w 2017 roku opublikowała książkę Code Girls: The Untold Story of the American Women Code Breakers of World War II, zacytowała matkę Billa, słynną kryptoanalityczkę Jacqueline Jenkins-Nye.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kiedy Bill zorientował się, że imię jego matki jest wymienione w książce Lizy, sięgnął do niej i obaj zaczęli się sobą interesować.

Na ich ślub Bill założył czarny smoking z akcentami spinek do mankietów, które zostały mu przekazane przez ojca. Liza miała na sobie satynową suknię bez rękawów z wysadzanym klejnotami paskiem. Ceremonię poprowadził aktor Star Trek, Robert Picardo, znany z roli Doktora w serii.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy Czy Bill Nye ma córkę?

Bill podobno dzieli córkę o imieniu Charity Nye ze swoim byłym Blairem Tindallem. Niewiele jest dostępnych informacji na jej temat, ale niektóre raporty online mówią, że urodziła się na Florydzie w kwietniu 2003 roku.

Jeśli chodzi o matkę, Blair jest pisarką i oboistką, zgodnie z jej stroną internetową.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Według CBS, Bill ogłosił swoje zaręczyny z Blairem w The Late Late Show z Craigiem Fergusonem w 2006 roku. Niedługo potem mieli ceremonię ślubną, ale najwyraźniej ich małżeństwo nigdy nie było oficjalne w oczach stanu Kalifornia, co spowodowało, że duet zaczął ponownie oceniać ich romans.

Sprawy pozornie szybko stały się kwaśne między nimi. Po zarzutach, że Blair otruła ogród Billa, a nawet rzuciła mu truciznę na twarz lub spryskała oczy, oboje wszczęli postępowanie sądowe i ich związek się skończył.

„Nie musimy eksportować tylko tych fascynujących historii o celebrytach” – powiedział wtedy Bill CBS. „W moim przypadku podkreślam, że nigdy się nie rozwiedliśmy, ponieważ nigdy nie byliśmy małżeństwem”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button